با زیرنویس فارسی تماشا کنید: تریلر جدید سریال Percy Jackson منتشر شد

تاریخ انتشار سرانجام مشخص شد

سرویس استریم دیزنی پلاس ساعاتی قبل تریلر جدید سریال Percy Jackson را در کانال یوتیوب قرار داده است که شامل تاریخ انتشار می‌شود.

والت دیزنی (Walt Disney) در سال ۲۰۱۷ میلادی اعلام کرد فاکس قرن بیستم را به همراه اکثر دارایی‌هایش می‌خرد؛ خریدی که دو سال بعد بصورت کامل اجرا شد. یکی از دارایی‌ها که به دیزنی تعلق یافت، امتیاز ساخت اقتباس Percy Jackson & the Olympians بود. در صورتی که نمی‌دانید، پرسی جکسون و المپ نشینان یک مجموعه شش قسمتی از کتاب‌های فانتزی بوده و درباره یک نیمه خدا است که باید از نابودی جهان توسط تایتان‌ها جلوگیری کند.

پس از اینکه والت دیزنی امتیاز کتاب‌های پرسی جکسون و المپ نشینان را بدست آورد، ساخت سریال لایو اکشن آن را در دستور کار خود قرار داد. ریک ریوردن (Rick Riordan)، خالق کتاب‌ها هم بعنوان تهیه کننده اجرایی در ساخت مشارکت داشته است. در ضمن، فصل نخست اقتباسی از کتاب The Lightning Thief بوده و از هشت قسمت تشکیل شده است.

دیزنی پلاس ساعاتی قبل تریلر جدید سریال Percy Jackson را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این ویدیو تنها ۳۳ ثانیه زمان داشته و صدای یکی از شخصیت‌های داستان را حین تماشایش می‌شنویم. او خطاب به پرسی جکسون می‌گوید تمام قصه‌هایی که درباره خدایان و دورگه‌ها شنیده واقعیت دارند. تریلر همچنین زمان انتشار سریال را اعلام می‌کند. بر این اساس، قسمت اول در تاریخ ۲۹ آذر (مصادف با ۲۰ دسامبر) منتشر خواهد شد. قبل از این، پیش بینی می‌شد سریال در سال آینده میلادی عرضه شود.

مجموعه کتاب‌های پرسی جکسون و المپ نشینان شاید برای اکثر نوجوانان ایرانی نامی ناشناخته باشد اما در میان مخاطبان غربی از محبوبیتی در حد و اندازه هری پاتر (Harry Potter) و هانگر گیمز (Hunger Games) برخوردار است. هری پاتر و هانگر گیمز همچنین اقتباس‌های سینمایی قابل دفاعی دارند اما فیلم‌های سینمایی پرسی جکسون به هیچ وجه عملکرد خوبی نداشته‌اند. در حالی که بازیگرانی مشهور مانند لوگان لرمن (Logan Lerman) و الکساندرا داداریو (Alexandra Daddario) در آن نقش آفرینی کردند.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از فصل دوم در دسترس نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا