1%
  • 0/10

خبری نویدبخش از روند ساخت فصل دوم Peacemaker منتشر شد

طرفداران منتظر اخبار بیشتر باشند

خبری نویدبخش از روند ساخت فصل دوم Peacemaker منتشر شد ۰ ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
ساخت فصل دوم Peacemaker

جنیفر هالند، مدل و بازیگر آمریکایی، با انتشار یک متن در اکانت اینستاگرام خود خبر جدیدی را از روند ساخت فصل دوم Peacemaker به اشتراک گذاشت.

وارنر اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی سریال Peacemaker را از طریق سرویس استریم HBO Max پخش کرد. اثر مزبور، اولین سریال فرنچایز DC Extended Universe و صد البته تنها سریال آن به شمار می‌رود. پیس میکر، اسپین آفی برای فیلم The Suicide Squad بوده و ادامه ماجراجویی‌های کریستوفر اسمیت با نقش آفرینی جان سینا (John Cena) را به تصویر می‌کشد. در ضمن، محصول دی سی بازخوردهای مثبتی را دریافت و در زمینه بازدید، رضایت سازندگان خود را جلب کرد.

ثبت عملکردی موفقیت آمیز در همه زمینه‌ها، دی سی و وارنر را به ساخت فصل دوم Peacemaker متقاعد کرد. البته دیگر خبری از DCEU نبوده و این فرنچایز قرار است جای خود را به DC Universe بدهد. در حال حاضر اطلاعاتی از داستان فصل جدید در دسترس نبوده و نمی‌دانیم اتفاقات فصل اول چطور به فصل دوم ربط پیدا می‌کند. به هر حال، هر کدام بخشی از یک فرنچایز متفاوت هستند.

یکی از بازیگران فصل اول پیس میکر که برای فصل دوم بازمی‌گردد، جنیفر هالند (Jennifer Holland) نام دارد. او قرار است بار دیگر بعنوان امیلیا هارکورت، یکی از اعضای گروه آرگوس، جلوی دوربین ظاهر شده و یکی از متحدان پیس میکر در ماجراجویی تازه‌اش باشد. یکی از کاربران اینستاگرام چندی پیش از هالند سوالی درباره ساخت فصل دوم Peacemaker پرسید. او در هم پاسخ فاش کرد روند فیلمبرداری در تابستان سال جاری میلادی آغاز می‌شود.

جنیفر هالند یک منبع موثق است!

جنیفر هالند را باید یک منبع موثق دانست. جدا از اینکه برای فصل دوم سریال پیس میکر بازمی‌گردد، همسر جیمز گان (James Gunn)، خالق فصل اول سریال Peacemaker است؛ فردی که روی فصل دوم هم کار می‌کند. او همچنین چندی پیش تایید کرد نوشتن فیلمنامه‌های فصل دوم به انتها رسیده و آن‌ها آماده هستند.

فصل دوم سریال Peacemaker در حال حاضر تاریخ انتشاری ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments