در دنباله فیلم آواتار 2 شخصیت‌ موردعلاقه طرفداران بازمی‌گردد

بازگشت Tulkun

در دنباله فیلم آواتار 2 شخصیت‌ موردعلاقه طرفداران بازمی‌گردد آیدا امشاسفند ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینمای جهان
دنباله فیلم آواتار 2

جان لاندو (Jon Landau)، تهیه کننده این فیلم تایید کرد که یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین شخصیت‌ها را در دنباله فیلم آواتار 2 باز خواهد گرداند.

درحالی که جیک و خانواده نایتری به دنبال راهی برای نجات در برابر RDA هستند، با گونه جدیدی از اقیانوس آشنا شده که موجوداتی وال مانند و هوشمند می‌باشند. این موجودات در قسمت دوم آواتار، تولکون (Tulkun) نامیده می‌شوند.
فرزند وسط دردسر ساز خانواده یعنی Lo’ak با یک تولکون تبعیدی به نام پایاکان (Payakan) دوست شده که بعداً در مبارزه با RDA مفید واقع شد و در سکانسی بازوی شکارچی تولکونی به نام Scoresby را گاز گرفت و کشتی آنها را واژگون کرد.

در طی مصاحبه اخیر لاندو با The Wrap، او در مورد اینکه چگونه داستان پایاکان در Avatar: The Way of Water با مخاطبان ارتباط زیادی برقرار کرده، صحبت کرد و در نتیجه این موجود باشکوه به یک شخصیت محبوب تبدیل شد. لاندو در پاسخ به این سوال که آیا پایاکان در آواتار 3 بازخواهد گشت یا خیر، پاسخ داد: «پایاکان بازخواهد گشت»:

توی داستان فیلم Lassie، لسی یه سگه که فقط می‌خواد برگرده خونه. پایاکان هم همیشه برای من شبیه لسی بوده. این داستان هم یه داستانیه شبیه این روایت. داستان دونفر که از جامعه خودشون رونده شدن و به هم دیگه نیاز دارن. همش فکر میکردم که پایاکان مثل یه همراه بشه برای Lo'ak، یعنی در کنارش دیده بشه ولی در اول زیاد بهش توجه نشه. بعد از پخش وقتی از مردم میپرسیدیم چه شخصیت‌هایی رو دوست دارن پایاکان هم جزوشون بود. انتظار نداشتیم که انقدر معروف بشه.

دلیل بازگشت این کاراکتر در دنباله فیلم آواتار

دنباله فیلم آواتار 2

در حالی که پایاکان یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین شخصیت‌های فیلم Avatar: The Way of Water بود، داستان او به وضوح تا پایان فیلم کامل نشده بود.

قبل از وقایع Avatar: The Way of Water، پایاکان به دلیل خشونت علیه شکارچیان انسان که توسط گروه تولکون ممنوع شده بود، تبعید شد و در پایان فیلم دوباره این کار را انجام می‌دهد. اما با راه اندازی یک جنگ توسط RDA علیه پاندورا، مشخص نیست که آیا تولکون پایاکان را به خاطر بی احتیاطی‌های گذشته‌اش می‌بخشد و به تبعید او پایان می دهد یا نه.

 لاندو همچنین تایید کرده است که Scoresby در آواتار 3 بازخواهد گشت، به این معنی که شکارچی بی رحم پس از زنده ماندن، با انگیزه انتقام برمی‌گردد. در کل آواتار مشکلی برای برگرداندن پایاکان که به کاراکتری بسیار محبوب تبدیل شده است ندارد. این کاراکتر نه فقط بخاطر گذشته دردناکش، بلکه به دلیل کمک در شکست RDA به قسمت سوم بازخواهد گشت.

مهم نیست که در دنباله فیلم آواتار 2 چه اتفاقاتی در راه است، پایاکان باید اثبات کند که چه متحد قدرتمندی برای قبیله Na’vi می‌باشد.

2 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا