1%
  • 0/10

فروش ماشین سریع و خشن پل واکر

فروش خاطرات واکر

فروش ماشین سریع و خشن پل واکر ۲ ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
ماشین سریع و خشن

ماشین سریع و خشن پاول واکر (Paul Walker)، که یک Nissan Skyline مدل ۲۰۰۰ آبی رنگ بود، به زودی برای فروش به مزایده گذاشته می‌شود.

پاول واکر فقید از سال ۱۹۹۹ در هالیوود مشغول به کار بود و در فیلم‌هایی مانند Varsity Blues و She’s All That هم بازی کرده بود، تا سال ۲۰۰۱ که در نقش برایان اوکانر (Brian O’Conner) سریع و خشن بازی کرد نامی از او شناخته نشد.

سری فیلم‌های سریع و خشن یکی از بزرگترین و معروف‌ترین فرانچایزهای جهان است که واکر تا قبل از مرگش در پنج فیلم این سری بازی کرد. ماشین‌ سریع و خشن واکر در قسمتی از فرانچایز، قرار است در خانه حراج Bonhams، به مزایده گذاشته شود.

 ماشین مورد بحث، یک Nissan Skyline R34 GT-R مدل ۲۰۰۰ آبی رنگ است که اوکانر در قسمت چهارم این فرانچایز پرخرج رانندگی کرد. این مزایده به صورت محدود خواهد بود و تمامی پیشنهادها به دقت بررسی خواهند شد.

حراج ماشین سریع و خشن

این ماشین برای اولین بار در پارکینگ FBI، ظاهر شد و ماشین انتخابی اوکانر برای یک مسابقه خیابانی بود. برایان نیسان بی‌ساید آبی را انتخاب می‌کند تا بتواند با سرعت بیشتری مسیر مسابقه را که در Koreatown لس آنجلس است طی کند، اگرچه در نهایت توسط دوستش Dom با بازی وین دیزل (Vin Diesel) از مسابقه بیرون رانده می‌شود. این ماشین بعداً برای قاچاق مواد مخدر از مرز مکزیک استفاده می‌شود، قبل از اینکه در اوج کلاسیک داستان Fast & Furious منفجر شود.

در فیلم از شش ماشین بدلکار به جای این Skyline اصلی استفاده شد. بقیه ماشین‌ها با استفاده از کیت‌های East Bear ساخته شده بودند. این ماشین سریع و خشن به نسخه‌ایی بازسازی شده که واکر آخرین بار آنرا رانندگی کرده است برای مثال صندلی ها به وضعیت قبلی و نوع قبلی تعویض شده‌اند.

 Nissan Skyline GT-R به دلیل عملکرد و طراحی شیک خود به عنوان یکی از برترین خودروهای ژاپنی در نظر گرفته می شود، و این واقعیت که این ماشین قطعه‌ای از تاریخ سینما هم هست به ارزش این ماشین می‌افزاید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments