1%
  • 0/10

بازگشت احتمالی شخصیت محبوب در قسمت‌های نهایی سریع و خشن؟

خبر خوش برای طرفداران سریع و خشن

بازگشت احتمالی شخصیت محبوب در قسمت‌های نهایی سریع و خشن؟ ۴ ۰۹ تیر ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
پال واکر در سریع و خشن ۱۰

کارگردان فیلم سریع و خشن، جاستین لین (Justin Lin)، علاقه‌ی زیادی به بازگرداندن یکی از شخصیت‌های محبوب نسخه‌های قبلی این مجموعه دارد و احتمال حضور او در دو نسخه‌ی نهایی مجموعه‌ی سریع و خشن وجود دارد.

پال واکر، یکی از محبوب‌ترین ستاره‌های مجموعه‌ی سریع و خشن بود که در همه‌ی نسخه‌های این مجموعه به جز Tokyo Drift در نقش Brian O’Conner حضور داشت؛ قبل از اینکه به طور ناگهانی در سال ۲۰۱۳ از دنیا برود. این اتفاق شوکه کننده همزمان با تولید سریع و خشن ۷ اتفاق افتاد و باعث شد که تولید فیلم برای مدتی متوقف شود تا سازندگان تصمیم بگیرند چگونه این فیلم را بدون ستاره‌ی خود ادامه دهند. در نهایت هنگامی که این عنوان در سینماها به نمایش در آمد، داستان شخصیت پال به گونه‌ای طرح‌بندی شد که او سرانجام از دنیای سریع و خشن خداحافظی می‌کند تا با میا و خانواده‌اش زندگی خود را ادامه دهد.

وین دیزل قبلا در مورد احتمال حضور دختر پال، Meadow در فیلم‌های سریع و خشن صحبت کرد ولی اکنون طبق صحبت‌های جدید جاستین لین، احتمال زیادی به بازگشت شخصیت پال واکر در سریع و خشن ۱۰ و ۱۱ به کمک تکنولوژی CGI وجود دارد.

بدیهی است که پال و شخصیت برایان، کمک زیادی برای گام برداشتن این مجموعه به سمت جلو داشتند. بازگرداندن او به سریع و خشن چیزی است که من هر روز به آن فکر می‌کنم. همان‌طور که ما به پایان این فرنچایز نزدیک می‌شویم، هر روز احتمال حضور او بیش‌تر می‌شود.

در حالی که ایده‌ی لین غیرممکن به نظر می‌رسد، این اولین باری نیست که چهره‌ی واکر به کمک CGI در فیلم سریع و خشن بازآفرینی می‌شود. پس از مرگ او در سال ۲۰۱۳، داستان Fast And Furious از ابتدا نوشته شد تا پایان مناسبی برای شخصیت برایان به همراه داشته باشد. همچنین از برادران پال، Cody و Caleb برای بازسازی چهره‌ی پال در صحنه کمک گرفته شد.

در عنوان Rogue One: A Star Wars Story، شخصیت گرند ماف تارکین به کمک تکنولوژی CGI سال‌ها پس از مرگ او در سال ۱۹۹۴ به صحنه برگردانده شد. هنگامی که کری فیشر (Carrie Fisher) ناگهان قبل از شروع فیلم‌برداری The Rise of Skywalker درگذشت، سازندگان فیلم توانستند با کمک CGI و صحنه‌های بلااستفاده از دو فیلم قبلی سرانجامی برای خط داستانی پرنسس لیا ارائه دهند. تکنولوژی CGI در طول این سال‌ها به شدت بهبود یافته است و چیزی که قبلا غیرممکن تصور می‌شد را ممکن کرده است. اگر خانواده‌ی واکر با این موضوع موافقت کنند، به احتمال زیاد شخصیت او در سریع و خشن ۱۰ و ۱۱ ظاهر خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments