1%
  • 0/10

ستاره سری فیلم های مردان ایکس از احتمال بازگشت شخصیتی کلیدی در فیلم انتقام جویان 6 گفت

احتمال رخ دادن هر اتفاقی وجود دارد!!

ستاره سری فیلم های مردان ایکس از احتمال بازگشت شخصیتی کلیدی در فیلم انتقام جویان 6 گفت ۶ ۱۶ آذر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
فیلم های مردان ایکس

ظاهرا ایفای نقشی کوتاه در دنباله مولتی‌ورسی دکتر استرنج برای آقای پاتریک استوارت (Patrick Stewart) کافی نبوده، چراکه این ستاره محبوب سری فیلم های مردان ایکس به‌تازگی احتمال بازگشت پروفسور ایکس در فیلم انتقام جویان 6 را مطرح کرده است.

از اولین فیلم مردان ایکس گرفته تا شاهکار تکرارنشدنی جیمز منگولد (James Mangold) به‌نام لوگان، آقای پاتریک استورات به مدت هفده سال نقش پروفسور ایکس را در فرانچایز مردان ایکس فاکس بازی کرد. با اینکه فیلم لوگان داستان او و ولورین را به سرانجام رساند، اما به‌لطف کوین فایگی (Kevin Feige)، سال گذشته توانستیم باری دیگر شاهد بازگشت این شخصیت نمادین به پرده نقره‌ای باشیم. خوشبختانه حضور افتخاری غیرمنتظره پروفسور ایکس در دنباله دکتر استرنج درب را به روی احتمالات زیادی باز کرد که یکی از آنها معرفی مردان ایکس در اقتباس لایو اکشن Avengers: Secret Wars است.

حالا بعد از گذشت یک سال از ایفای مجدد نقش پروفسور ایکس در دنیای سینمایی مارول، آقای پاتریک استوارت سکوت خود را شکسته و در مصاحبه اخیری که با رسانه Etalk داشته، به‌صورت غیرمستقیم از بازگشت احتمالی چارلز اگزاویر در فیلم انتقام جویان 6 خبر داده است. همانطور که انتظار می‌رفت، او صراحتا چیزی را تایید نکرد، اما با اشاره به این موضوع که چندین بار در فرانچایز مردان ایکس فاکس مرده و دوباره بازگشته، احتمال بازگشتش در اقتباس لایو اکشن جنگ‌های مخفی را مطرح کرد.

نمی‌دانم چرا ولی بنا به دلایلی نمی‌توانم این نقش را برای همیشه کنار بگذارم، حتی با وجود اینکه من و هیو جکمن به لوگان به‌عنوان یک پایان شایسته و درخور شخصیت‌های خود نگاه می‌کردیم. پروفسور ایکس چندین بار مرده و دوباره به زندگی بازگشته، پس چراکه نه.

شاید پاتریک استوارت صراحتا نام خاصی را به زبان نیاورده باشد، اما دلایل زیادی وجود دارد که ثابت می‌کند پروفسور ایکس در فیلم Avengers: Secret Wars حضور دارد. در نظر داشته باشید که اقتباس لایو اکشن جنگ‌های مخفی درست مثل اندگیم پایان یک حماسه بزرگ است، بنابراین باید دارای طیف گسترده‌ای از شخصیت‌های مثبت و منفی باشد. همچنین اگر با دنیای کمیک آشنایی داشته باشید، باید بدانید که پروفسور ایکس و سایر اعضای مردان ایکس نقش پررنگی در رویداد جنگ‌های مخفی داشتند، به‌همین خاطر دیدن اتحاد دوباره او با ولورین در نبرد پایانی جنگ‌های مخفی اجتناب ناپذیر است.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Avengers: Secret Wars در تاریخ ۷ می سال ۲۰۲۷ (۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۶) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments