برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تریلر فیلم Paranormal Activity 7 با صحنه‌های ترسناک از روستایی جن‌زده منتشر شد!

بازگشت مستند ترس

تریلر فیلم Paranormal Activity 7 با صحنه‌های ترسناک از روستایی جن‌زده منتشر شد! ۰ ۱۵ مهر ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک

تریلر فیلم Paranormal Activity 7 بالاخره بعد از مدت‌ها عرضه شد و به نظر می‌رسد که این اثر سینمایی جدید باز هم همان سبک مستند مانندی که در فیلم‌های قبلی سری انجام شده بود را تکرار می‌کند.

سری Paranormal Activity از سال ۲۰۰۷ شروع شد و یک سبک تازه از فیلمسازی در ژانر وحشت را معرفی کرد؛ مستند! در فیلم‌های این مجموعه ۶ قسمته، خانواده‌ای به قصد خرید خانه یا رفتن به مکانی جدید یا حتی در همان خانه قدیمی، ناگهان به این فکر می‌افتند که بیایید از راه رفتن و شنا کردن در استخر و نهایتا غذا خوردن خود فیلم بگیریم. در این حین نیز یک جن یا شیطان عجیب که تا آن لحظه خود را رو نکرده بود، ناگهان از شبی به شب دیگر این خانواده را اذیت می‌کند تا در آخر نصف یا کل آن‌ها را به قتل رسانده و در نهایت به سراغ اهداف بعدی خود در فیلم بعدی حرکت کند. حال ممکن است فکر کنید که این سبک در مقایسه با فیلمی مانند The Conjuring 3 چندان هم ترسناک نیست و اگر فیلم‌های این سری را ندیده باشید، قاعدتا آن را بدون پرش‌های جن روی صفحه می‌دانید، در حالی که ترس ناشی از چنین فیلم‌هایی خود را در ذهن شما جای می‌کند تا به ناخودآگاه احساس وحشت کنید. این تجربه که از دید یک دوربین و مستند مانند همه چیز را نگاه می‌کنید، عملا شما را ترس‌هایی که خانواده حاضر در فیلم با آن طرف هستند درگیر می‌کند.

در فیلم‌های اول سری Paranormal Activity، متوجه شدیم که دختری به نام کریستی و خواهرش کیتی از همان بچگی مورد تعلیم و آموزش ساحره‌هایی قرار گرفته‌اند که قصد دارند شیطانی به نام توبی (Toby) را وارد جهان انسان‌ها کنند. این دو دختر در فیلم اول و دوم به ناگهان نیمه شب از خواب بیدار می‌شوند و علائم غیرطبیعی دارند که بر اثر ارتباط با جن یا همان شیطان است. اما شاهکار اصلی فیلم سوم بود که با رفتن به گذشته، در آن شاهد بچگی این دو خواهر و به قتل رسیدن والدین آن‌ها به دست همین ساحره‌ها و توبی بودیم. پس از این اثر نیز دو فیلم دیگر منتشر شدند و در نهایت قرار شد تا عنوان ششم، یعنی The Ghost Dimension آخرین آن باشد؛ جایی که توبی به حیات انسان‌ها با کالبد خود وارد شد و سپس از یک بُعد دیگر از جهان ناگهان خود را از گذشته زنده کرد.

با این وجود، هرقدر که این فیلم می‌توانست دلیلی بر پایان سری باشد، سوالات بسیاری را هم به وجود می‌آورد که برای مثال بعد از ورود این شیطان، تکلیف دیگران چیست؟ این در حالی است که شاید جواب سوال خود را در Paranormal Activity: Next of Kin دریافت کنیم.

جزئیات تریلر فیلم Paranormal Activity 7

چنان که در تریلر فیلم دیده می‌شود، اینبار دیگر خبری از خانواده‌ای بیچاره که به دلایل معلوم و نامعلوم درگیر جن و شیطان می‌شوند نیست، بلکه یک گروه جوان برای فهمیدن اسرار زندگی دوست خود و مادر فوت شده‌اش به روستایی می‌روند که هیچ چیز در آن طبیعی نیست! در این ویدیو دیده می‌شود که در یکی صحنه‌ها همین دختری که برای فهمیدن گذشته مادرش و نحوه فوت شدن او به این روستا آمده، با بچه‌ای صحبت می‌کند و نام مادر خود را می‌گوید، در حالی که بچه پاسخ می‌دهد مادرش هنوز هم در میان آن‌هاست! در واقع مادر این دختر توسط شیطانی به نام آسمودئوس (Asmodeus) تسخیر شده و مردم روستا را آزار می‌دهد؛ مانند پیرزنی که در حال کندن پوست دست خود بود یا دختر بچه‌ای که موهای عروسک عجیب و غریب خود را مثل یک جن‌زدن شانه می‌کند.

با این حال، نکته قابل توجه اینجاست که هیچ اشاره‌ای در تریلر فیلم Paranormal Activity 7 به کیتی و کریستی نمی‌شود. این یعنی احتمال دارد که این اثر عملا هیچ ارتباطی را با سری قبلی نداشته و همانطور که سازندگان اعلام کرده بودند، یک ریبوت باشد. البته باید در نظر داشته باشید که نویسنده این اثر سینمایی، کریستوفر لندن (Christopher London) که پیش‌تر نویسندگی عنوان دوم، سوم، چهارم و همچنین اسپین آف The Marked Ones را بر عهده داشته بود، در مصاحبه‌های خود اظهار کرده که اثر بعدی سری قرار نیست که تمام پل‌های پشت سر خود را خراب کند و به عبارتی با آن‌ها مرتبط خواهد بود.

با این حساب، در Next of Kin باید منتظر اشاراتی باشیم که به کیتی و کریستی شده و اینکه توبی چطور در اثر جدید ظاهر می‌شود. این مورد را در نظر داشته باشید که توبی، نامی بود که ساحره‌ها برای شناختن شیطان مورد نظر گفته بودند و هیچ بعید نیست که آسمودئوس اسم اصلی آن باشد.

فیلم Paranormal Activity: Next of Kin در تاریخ ۷ آبان (۲۹ اکتبر) از شبکه استریم Paramount+ اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments