اوون ویلسون در سریال Loki نقش مهمی خواهد داشت

بازیگر جدیدی به یکی از سریال‌های مورد انتظار دیزنی‌پلاس اضافه شد

اوون ویلسون در Loki

اوون ویلسون بازیگر و فیلمنامه‌نویس مشهور، به فهرست بازیگران سریال Loki اضافه شد و قرار است یکی از نقش‌های مهم را در این سریال ایفا کند.

در بین سریال‌های دنیای MCU که برای سرویس استریم دیزنی‌پلاس در حال ساخت هستند، سریال لوکی یکی از جالب‌ترین و متفاوت‌ترین آن‌‌ها به شمار می‌رود؛ از این بابت که قرار است اتفاقاتی را شرح دهد که در دنیای اصلی رخ نمی‌دهد و در واقع پای دنیاهای موازی را به دنیای سینمایی مارول باز می‌کند. در این سریال که همچنان «تام هیدلستون» را در نقش لوکی قرار می‌دهد، به ماجراهایی پرداخته خواهد شد که برای او پس از برداشتن تسرکت (یا همان Space Stone) رخ می‌دهد.

تا به حال تنها بازیگر قطعی این سریال هیدلستون بود، اما حالا مشخص شده است که اوون ویلسون در Loki حضور دارد و یکی از نقش‌های مهم این سریال را هم بر عهده خواهد داشت. در کارنامه‌ی ویلسون آثار مطرحی از سبک کمدی مثل Zoolander و Night at the Museum دیده می‌شود و با کارگردانان نامداری چون «وس اندرسون» همکاری کرده است. ویلسون برای نگارش فیلمنامه‌ی The Royal Tenenbaums در سال ۲۰۰۲ میلادی نامزد جایزه‌ی اسکار شد.

با توجه به این خبر، روند فیلمبرداری سریال لوکی آغاز نشده است و به نظر هنوز در مرحله‌ی جذب بازیگر قرار دارد. سریال‌های دیگر دنیای MCU اما وضعیت بهتری دارند؛ سریال WandaVision مدتی پیش تاریخ پخش‌اش یک سال جلو افتاد تا طی چند ماه آینده شاهد پخش‌اش باشیم. سریال The Falcon and the Winter Soldier هم فعلا در مرحله‌ی فیلمبرداری قرار دارد. به جز این دو، سریال انیمیشنی What If را هم در سال آینده‌ی میلادی خواهیم داشت.

علاوه بر این‌ها، شرکت دیزنی طی سال جاری میلادی دو فیلم از MCU اکران خواهد کرد؛ اولی Black Widow که تقریبا چهار ماه دیگر پخش خواهد شد و دیگری The Eternals که تاریخ اکرانش برای ششم نوامبر ۲۰۲۰ (۱۶ آبان ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا