تاریخ پخش فصل دوم سریال لوکی از زبان اوون ویلسون

تاخیر دوباره؟

تاریخ پخش فصل دوم سریال لوکی

هنوز تاریخ پخش فصل دوم سریال لوکی از طرف سرویس استریم دیزنی پلاس مشخص نشده، اما اوون ویلسون (Owen Wilson) اخیرا به یک بازه خاص برای انتشار آن اشاره کرده است.

سرویس استریم دیزنی پلاس (Disney+) اخیرا تمام برنامه‌های فاز 5 MCU را تغییر داده که فصل دوم سریال لوکی هم در بین این برنامه‌ها است. در حالی که استودیو مارول هنوز تاریخ انتشار لوکی را به‌روزرسانی نکرده است، طرفداران درحال حدس تاریخ پخش و ارائه این سریال به دیزنی+ از طرف مارول هستند.
در مصاحبه با برنامه Entertainment Tonight، اوون ویلسون یکی از ستارگانی که در سریال لوکی نقش Mobius را به عهده دارد، آپدیتی کوتاه در مورد تاریخ پخش فصل دوم را با طرفداران در اشتراک گذاشت.

ویلسون هنگام صحبت در مورد فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania، حدس‌های خود را برای تاریخ پخش فصل دوم لوکی هم گفت:

حدس می‌زنم [Quantumania] یک شات کوچیک از تام هیدلستون و من از فصل دوم «لوکی» داشته باشه .اگه اشتباه نکنم سریال آخرای تابستون یا سپتامبر پخش میشه.

آیا تاریخ پخش فصل دوم لوکی بازهم امکان عقب افتادن دارد؟

اگرچه قبلا مارول چند باری ویلسون را برای اسپویل تصادفی سرزنش کرده، اما این بار به نظر شفاف سازی تاریخ پخش کمی به طرفداران کمک می‌کند، چون همه بخاطر این تغییر برنامه سردرگم هستند.

اگر مارول امسال سریال Secret Invasion را منتشر کند، پنجره انتشار در سپتامبر برای فصل دوم Loki کاملا مناسب خواهد بود. پیش از این شایعه شده بود که سریال Secret Invasion با بازی ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson) و امیلیا کلارک (Emilia Clarke) در ماه می یا ژوئن در سرویس استریم دیزنی پلاس پخش خواهد شد. اگر این اخبار درست باشند، فاصله بین پخش این دو سریال محبوب به پیشرفت هر دو بسیار کمک می‌کند.

در این مرحله، باید دید که آیا مارول تاریخ انتشار فصل 2 Loki را بیشتر به تاخیر خواهد انداخت یا نه . با توجه به درام پشت صحنه مارول و تاخیرهای برنامه‌ها دلایل زیادی برای نگرانی در مورد تاخیر احتمالی وجود دارد.
با این حال، با توجه به اینکه به نظر می رسد اوون ویلسون از تاریخ انتشار فصل 2 Loki مطلع شده، می توان حدس زد که لوکی با تاخیر در اواخر تابستان مواجه نخواهد شد.

3.5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا