#مهسا_امینی

تاریخ انتشار Outriders با نمایش یک تریلر جذاب مشخص شد

این بازی از کراس‌پلی پشتیبانی می‌کند

استودیوی پیپل کن فلای و شرکت اسکوئر انیکس به وعده‌ی خود عمل و تاریخ انتشار Outriders را با نمایش یک تریلر در یوتیوب مشخص کردند.

استودیوی پیپل کن فلای (People Can Fly) که با ساخت Bulletstorm و Gears of War: Judgement توانسته بود نامی برای خود دست و پا کند، در سال ۲۰۱۹ از جدیدترین محصول خود تحت عنوان Outriders رونمایی کرد. این بازی برای انتشار در تابستان سال جاری برنامه‌ریزی شده بود اما همه‌گیری ویروس کرونا و اجرای طرح قرنطینه‌ی خانگی باعث شد تیم توسعه از برنامه‌های خود عقب بیافتد. از همین رو، پیپل کن فلای یک بیانیه‌ی رسمی منتشر کرد و از به تعویق افتادن بازی تا تعطیلات سال ۲۰۲۰ خبر داد. حال و با گذشت چند ماه، سرانجام می‌دانیم Outriders دقیقا چه زمانی در دسترس قرار می‌گیرد.

استودیوی پیپل کن فلای چند روز پیش اعلام کرد با فرا رسیدن ۹ اکتبر، تاریخ انتشار Outriders را اعلام می‌کند. تاریخ مورد نظر فرا رسید و آن‌ها با انتشار یک تریلر حدودا دو دقیقه‌ای به وعده‌ی خود عمل کردند. بر این اساس، محصول جدید اسکوئر انیکس در تاریخ ۴ اسفند (مصادف با۲۲ فوریه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی ) برای پلتفرم‌های هدف در دسترس قرار می‌گیرد. در ضمن، تقریبا همزمان با انتشار تریلر در یوتیوب، توبی پالم (Toby Palm) مدیر روابط عمومی پروژه پستی را روی خروجی وب سایت ناشر قرار داد. در این پست توضیحاتی درباره‌ی روند توسعه ارائه شده است. در ادامه می‌توایند بخشی از آن را مطالعه کنید:

هدف اصلی ما این بود که Outriders در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی به دست شما برسد اما همه‌گیری ویروس کرونا طی ماه‌های گذشته، روند توسعه را با مشکلاتی مواجه کرد. با این حال، تیم تمام تلاشش را به کار گرفت تا بتواند خود را با شرایط جدید وقف دهد. اگرچه تولید محتواها تقریبا به پایان رسیده اما فرآیندهای تست و بررسی بخش‌های مختلف به شدت تحت تاثیر کووید-۱۹ قرار گرفته است. از همین رو، به زمان بیشتری نیاز داریم تا Outriders در هنگام انتشار تا جای ممکن اجرایی روان و بدون نقص داشته باشد. هدف نهایی ما، ارائه‌ی بهترین و کامل‌ترین تجربه از این بازی است.

با خوشحالی اعلام می‌کنیم Outriders به صورت کامل از کرا‌سپلی پشتیبانی می‌کند. در نتیجه، شما می‌توانید بازی را به همراه دوستان خود روی دیگر پلتفرم‌ها تجربه کنید. علاوه بر این، به‌روزرسانی از پلی‌استیشن 4 به پلی‌استیشن 5 رایگان بوده و این بازی روی خانواده‌ی ایکس‌باکس هم از قابلیت اسمارت دلیوری پشتیبانی می‌کند. به بیان دیگر، با خرید بازی روی کنسول‌های کنونی هیچ نگرانی‌ای بابت دسترسی به نسخه‌های نسل نهمی روی کنسول خریداری شده نخواهید داشت.

از شما بابت پشتیانی‌تان و همچنین پیام‌هایی که هر روز می‌فرستید تشر می‌کنم.

محصول مشترک پیپل کن فلا و اسکور انیکس در تاریخ اعلام شده برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهند شد. مشترکان گوگل استیدیا هم باید چند ماهی بیشتر منتظر بمانند.

با توجه به تاریخ انتشار بازی Outriders از همین حالا می‌توانید روی این بازی برای تجربه‌ی اثری هیجان‌انگیز در تعطیلات سال نو، حساب باز کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا