#مهسا_امینی

دومین وقفه در انتشار بازی Outriders | ساخته‌ی جدید سازندگان Bulletstorm با تاخیر عرضه می‌شود

دموی رایگان بازی در راه است

تاریخ انتشار بازی Outriders

پس از آنکه عرضه‌ی بازی از دسامبر سال گذشته‌ی میلادی به سه‌ماهه‌ی اول ۲۰۲۱ منتقل شد، حالا یک بار دیگر شاهد افتادن وقفه در تاریخ انتشار بازی Outriders هستیم.

جدیدترین اثر استودیوی People Can Fly که بازی‌هایی چون Bulletstorm و Gears of War: Judgement را در کارنامه دارد، یک شوتر سوم شخص با المان‌های نقش‌آفرینی به نام Outriders است. این بازی که انتشار آن با شرکت ژاپنی Square Enix است، در E3 سال ۲۰۱۹ معرفی شد و ابتدا قرار بود در آخرین ماه سال ۲۰۲۰ عرضه شود. به دلیل مشکلات تولید و دشواری‌های ناشی از همه‌گیری جهانی ویروس کرونا، تاریخ عرضه‌ی بازی به فوریه ۲۰۲۱ منتقل شد و حالا با ادامه یافتن اوضاع وخیم جهانی، یک بار دیگر شاهد وقفه در عرضه‌ی Outriders هستیم.

این خبر از طریق انتشار یک اعلامیه در حساب توییتر رسمی بازی مشخص شد. People Can Fly در این توییت اذعان داشته که تاریخ انتشار بازی Outriders به اول آوریل (۱۲ فروردین ۱۴۰۰) منتقل شده و این استودیو از فرصت به‌دست‌آمده برای بهبود بیشتر بازی و تمرکز روی ارائه‌ی یک تجربه‌ی فوق‌العاده در هنگام عرضه استفاده خواهد کرد.

دموی رایگان بازی Outriders

علاوه بر اعلام خبر تاخیر در عرضه، People Can Fly از دموی رایگان بازی نیز رونمایی کرده که در ۲۵ فوریه سال جاری (هفتم اسفند) منتشر می‌شود. این دمو اجازه‌ی تجربه‌ی چند ساعت اول بازی را به بازیکنان خواهد داد. تمام چهار کلاس موجود در بازی در این دمو قابل انتخاب هستند و امکان تجربه‌ی حالت کو-آپ هم وجود دارد. در هنگام عرضه‌ی نسخه‌ی کامل Outriders، بازیکنان قادر خواهند بود پیشرفت خود در دمو را به آن منتقل کنند.

بازی Outriders در ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ برای پی‌سی، پلی‌استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس وان و سری ایکس/اس و گوگل استادیا منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا