آیا فرانچایز The Outer Worlds انحصاری مایکروسافت می‌شود؟

پتانسیل این بازی برای انحصاری شدن زیاد است

آیا فرانچایز The Outer Worlds انحصاری مایکروسافت می‌شود؟ نیکان صبوری ۰ ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
فرانچایز The Outer Worlds

در مصاحبه‌ای با یکی از اعضای تیم ایکس‌باکس گیم استودیو (Xbox Game Studios) مشخص شد که احتمال انحصاری شدن فرانچایز The Outer Worlds برای مایکروسافت وجود دارد.

بازی The Outer Worlds در ژانر علمی تخیلی و سبک RPG است که توسط Obsidian در حال توسعه بوده و قرار است Private Division ناشر آن باشد. مایکروسافت در سال گذشته این استودیو را به صورت کامل خریداری کرد در حالی که ناشر این عنوان توسط Take-Two تاسیس شده، در بیانیه‌ای گفت که بازی The Outer Worlds انحصاری ایکس‌باکس وان نخواهد شد.

حال مایک بوتی (Mike Booty) سرپرست تیم ایکس‌باکس گیم استودیو، در مصاحبه‌ای اشاره کرد که تمام پروژه‌های First Party، لزوماٌ به معنی انحصاری بودن آنها نیست، مانند بازی Minecraft که در سال 2014 توسط مایکروسافت خریداری شد ولی این بازی برای تمام پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد. مایک بوتی در خصوص بازی The Outer Worlds بیان می‌کند که برخلاف Minecraft، این بازی پتانسیل بسیار خوبی برای تبدیل شدن به یک عنوان انحصاری را دارد.

مایک بوتی در خصوص آینده‌ی بازی می‌گوید:

چیزی که از بازی The Outer Worlds در حال حاضر دیده می‌شود، امیدوارم توانایی ساخت بازی را داشته باشیم که در آینده به یک فرانچایز شگفت انگیز تبدیل شود و در آینده بتوانیم آن را توسعه و بزرگ کنیم.

او در این خصوص ادامه می‌دهد:

جهانی که آنها ساخته‌اند بسیار بزرگ است و همیشه به این فکر هستم که چه چیز‌هایی برای بهبود آن لازم است.

مایک بوتی تایید کرد که افراد حاضر در استودیوی Obsidian در حال کار روی چند پروژه انحصاری برای ایکس‌باکس هستند که هنوز هیچ اطلاعاتی در خصوص آنها منتشر نشده است. اگر فرانچایز The Outer Worlds انحصاری شود، باتوجه به سیاست‌های مایکروسافت برای انتشار بازی‌های خود برای هر دو پلتفرم، نسخه‌های بعدی این بازی برای ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

بازی The Outer Worlds در تاریخ 3 آبان (25 اکتبر) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا