1%
  • 0/10

سریال Moon Knight شامل صحنه‌های مبارزه بسیار خشن خواهد بود

دیزنی پلاس خونین می‌شود

سریال Moon Knight شامل صحنه‌های مبارزه بسیار خشن خواهد بود ۰ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
سریال Moon Knight

اسکار آیزاک (Oscar Isaac) بازیگر نقش اصلی سریال Moon Knight خواهد بود که یک ابرقهرمان مارول، با قابلیت اجرای فنون رزمی فوق‌العاده خشن است و سازندگان نیز آن را کاملا در این مجموعه نشان خواهند داد!

در سریال Moon Knight جای اینکه مانند استیو راجرز (Steve Rogers) یا در کل سایر اعضای گروه انتقام جویان به دنبال آرام کردن اوضاع و دفاع باشد، ظاهرا کاراکتر اصلی دشمنان را تکه تکه می‌کند! در ویدیو منتشر شده توسط اسکار آیزاک، او به روش بسیار وحشتناکی دشمنان را می‌زند و حتی بعد از آن نیز تک به تک با چاقو آن‌ها را خلاص می‌کند تا از جای خود بلند نشوند.

در واقع شاید با اولین بار دیدن این صحنه فکر کنید که این بخشی از سری فیلم‌های John Wick است که در آن بازیگر نقش اصلی با یک مداد قتل عام انجام می‌داد. با این وجود نکته قابل توجه اینجاست که برخلاف جان ویک، شوالیه ماه قدرت خود را از ماه می‌گیرد و در شهر نیویورک به مبارزه با دزدها و مجرمان می‌پردازد که البته، به جای دستگیر کردن، آن‌ها را به سزای اعمال کرده و نکرده می‌رساند!

همچنین درباره این شخصیت می‌توان به این نکته اشاره کرد که او بیشترین شباهت را در برخی زمینه‌ها با جان واکر (John Walker) در سریال The Falcon And The Winter Soldier دارد. آن‌‌ها هردو در ارتش آمریکا بوده و راه خاص خود را برای مقابله با مجرمان دارند. برای مثال جان واکر روی دشمنان خود اسلحه می‌کشد و مون نایت نیز با ضربه چاقو مطمئن می‌شود که دشمن روی زمین خواهد ماند. همچنین لازم به ذکر است که کاراکتر مون نایت در واقع مردی به نام مارک اسپکتور (Mark Spector) است که در سازمان CIA کار می‌کرده و توسط یار خود بوشمن (Bushman) به او خیانت می‌شود. پس از آن مارک که به لحظات آخر عمر خود نزدیک می‌شود، به دست خدای مصری ماه Khonshu نجات پیدا می‌کند و به سمبل آن روی زمین تبدیل می‌شود.

با این حال از داستان سریال Moon Knight هنوز هیچ چیز مشخص نبوده و تنها گفته شده که نقش شخصیت منفی آن را ایتان هاوک (Ethan Hawke) بازی خواهد کرد. همچنین اعلام شده که سریال در ۶ قسمت ۴۰-۵۰ دقیقه‌ای پخش می‌شود و کارگردانی آن نیز بر عهده کارگردان مصری، محمد دیاب (Mohammad Diab) خواهد بود.

این سریال در تابستان سال ۱۴۰۱ پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments