#مهسا_امینی

تماشا کنید: اسکین های جدید Rainbow Six Siege معرفی شدند

۳ اسکین زیبا برای ۳ اپراتور

به عنوان بخشی از همکاری بازی Rainbow Six: Siege با هنرمندان مهمان، اسکین های جدید Rainbow Six Siege با طراحی ایکومی ناکامورا (Ikumi Nakamura) وارد بازی شدند.

این باندل که با نام Walpurgis Bundle شناخته می‌شود، شامل چندین اسکین جدید برای اپراتور‌های والکری، نومد و توئیچ است و قاعدتا تفاوت نسبتا زیادی با اسکین‌های معمولی Rainbow Six Siege دارند. صد البته که این اسکین‌های جدید اصلا نزدیک به اسکین‌های حاضر در Yakuza Pack که مخصوص کراس اور Rainbow Six Siege با سری Yakuza بود، نیستند.

برای خرید باندل کامل Walpurgis Bundle شامل ۳ باندل مختلف، باید ۴۰۸۰ R6 Credit پرداخت کرد. همچنین شما می‌توانید با پرداخت ۱۶۸۰ R6 Credit هر کدام از این ۳ باندل را به صورت جداگانه خریداری کنید. نام ۳ باندل اسکین های جدید Rainbow Six Siege به شرح زیر است:

  • Nomad Wayfarer Bundle
  • Twitch Digital Bundle
  • Valkyrie Deliverer Bundle

هر کدام از این ۳ باندل شامل headgears، اسکین اسلحه، یونیفرم و Charm برای هر اپراتور است. همچنین باندل‌های قبلی ناکامورا در رینبو سیکس حالا با ۲۵ درصد تخفیف فروخته می‌شوند و تا ۱۰ روز دیگر می‌توانید آنان را با قیمت پایین‌تری بخرید. طراحی‌های ناکامورا در حال حاضر بین بازیکنان رینبو سیکس محبوب است و به همین دلیل ممکن است طراحی‌ها و کارهای بیشتری از او در این بازی شوتر اول شخص ببینیم.

خانم ایکومی ناکامورا، بازی‌ساز ژاپنی که بازی Ghostwire Tokyo را در رویداد E3 معرفی کرد و همچنین نقش Creative Director را در ساخت این بازی بر عهده داشت، این اسکین های جدید Rainbow Six Siege را طراحی کرده است. او همچنین پس از مدتی Tango Gameworks را ترک و استودیوی خودش را تاسیس کرد. او همچنین در حال حاضر مشغول ساخت یک بازی جدید است.

نظر شما در مورد Walpurgis Bundle بازی Rainbow Six Siege چیست؟ آیا شما هم از بازیکنان رینبو سیکس هستید و این باندل را خریداری می‌کنید؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا