#مهسا_امینی

کارگردان فیلم One-Punch Man مشخص شد

کارگردان سابق سری سریع و خشن سکان هدایت را در دست خواهد گرفت

کارگردان فیلم One-Punch Man

کمپانی سونی برای ساخت فیلم اقتباسی از سری مانگا و انیمه‌ی محبوب One-Punch Man با کارگردان سابق سری سریع و خشن یعنی جاستین لین (Justin Lin) همکاری می‌کند.

چندی پیش جاستین لین به طور غیر منتظره‌ای از تیم سازنده‌ی سری سریع و خشن جدا شد و اعلام کرد که دیگر فیلمی از این سری پرفروش را کارگردانی نخواهد کرد. به گزارش رسانه‌ی ددلاین این کارگردان تایوانی راهی سونی پیکچرز شده تا سکان هدایت ساخت فیلم لایو اکشن One-Punch Man را بر عهده بگیرد.

داستان این مجموعه در مورد قهرمانی به نام سایتاما است که ضربات مشتش قدرت بسیار بالایی داشته و او می‌تواند هر حریفی را با زدن تنها یک مشت از سر راه خود بردارد. این ابرقهرمان پس از مدتی از روند زندگی خود خسته شده و به دنبال رقیبی قدرتمندتر می‌گردد.

هنوز جزئیاتی از داستان، تیم بازیگران و تاریخ شروع فیلم‌برداری این فیلم لایو اکشن اعلام نشده است. به گزارش ددلاین، سونی پیکچرز و جاستین لین برنامه‌های زیادی را برای تبدیل کردن One-Punch Man به یک فرنچایز بزرگ در صنعت سرگرمی دارند. همچنین اسکات روزنبرگ (Scott Rosenberg) و جف پینکر (Jeff Pinker) که برای نگارش فیلم‌نامه‌ی قسمت دوم و سوم جومانجی شناخته می‌شوند، وظیفه‌ی کار روی داستان فیلم لایو اکشن One-Punch Man را بر عهده خواهند داشت.

تا پیش از اعلام خبر ساخته شدن فیلم One-Punch Man، شاهد ساخت چندین اقتباس سینمایی و تلویزیونی بر اساس مانگاها و انیمه‌های محبوبی مانند Cowboy Bebop بودیم. ساخت ادامه‌ی این انیمه پس از پخش فصل اول و نارضایتی گسترده‌ی طرفداران به طور کامل منتفی شد. حال باید صبر کرد و دید که چه سرنوشتی در انتظار فیلم One-Punch Man خواهد بود.

در پایان نظر شما در مورد ساخته شدن فیلم One-Punch Man چیست؟ به نظر شما این لایو اکشن اقتباسی توان جلب نظر مثبت طرفداران مانگا و انیمه را خواهد داشت؟ فراموش نکنید که نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا