برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

معرفی و بررسی شخصیت های شکست ناپذیر وان پیس

کارکترهایی که در یک مبارزه هم شکست نخورده‌اند!

معرفی و بررسی شخصیت های شکست ناپذیر وان پیس ۱۶ ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

برخی از دزدان دریایی انیمه جذاب و هیجان انگیز وان پیس به قدری قدرتمند بوده‌اند که تا به حال، در هیچ نبردی شکست نخورده‌اند. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی برخی از شخصیت های شکست ناپذیر وان پیس می‌پردازیم.

پاداش‌ های انیمه وان پیس، تنها اعدادی نیستند که بر روی یک کاغذ چاپ می‌شوند؛ این پاداش‌ها، نماد قدرت یک دزد دریایی و میزان تهدید او برای دولت جهانی به حساب می‌آید. به طور کلی، اعداد این پاداش‌ها، به معیاری برای سنجش قدرت و اعتبار دزدان دریایی تبدیل شده است که می‌تواند در نهایت، به احترام دزدان دریایی دیگر نسبت به آن فرد، و یا دشمنی‌ و مبارزات خطرناک، ختم شود. کسانی که برترین پاداش‌ها به نامشان ثبت شده است، از قدرت و مهارت‌های بسیار بالایی برخوردار هستند و به همین خاطر نیز، هر کارکتر دیگری توانایی مقابله کردن با آن‌ها را ندارد زیرا که شکست دادن این کارکترها، کمی دور از باور به نظر می‌رسد. از این رو، حتی دولت جهانی هم از قرار گرفتن در مقابل آن‌ها امتناع می‌ورزد. برخی از دزدان دریایی انیمه جذاب و هیجان انگیز وان پیس به قدری قدرتمند بوده‌اند که تا به حال، در هیچ نبردی شکست نخورده‌اند. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی برخی از شخصیت های شکست ناپذیر وان پیس می‌پردازیم.

کارکترهای انیمه جذاب و دیدنی وان پیس از قدرت‌های پیچیده و عجیب و غریبی برخوردار هستند. ما می‌توانیم به وضوح، در طراحی کارکترهای این انیمه شگفت انگیز، توانایی‌های خارق العاده هرکدام از آنها را مشاهده کنیم؛ داستان این انیمه زیبا نیز در رابطه با کارکتری به نام مانکی دی لوفی (Monkey D. Luffy) و اعضای تیمش است که با عنوان دزدان دریایی کلاه حصیری (The Straw Hat Pirates) شناخته شده‌اند. دزدان دریایی کلاه حصیری در اقیانوس‌های خطرناک، به کاوش می‌پردازند و در طول ماجراجویی‌های خطرناکی که در پیش می‌گیرند، از جزایر جدید دیدن می‌کنند و در برابر دشمنان توانمندی قرار می‌گیرند و با آن‌ها مبارزه می‌کنند تا بتوانند به گنج افسانه‌ای دست پیدا کنند که در داستان با نام One Piece شناخته شده است.

Gol D. Roger

کارکتر گول دی راجر (Gol D.Roger)، که در داستان، بیشتر با عنوان پادشاه دزدان دریایی شناخته شده است، یک شخصیت افسانه‌ای بود که موفق به فتح گرند لاین شد و موقعیت مکانی گنج وان پیس را کشف کرد. موفقیت‌ها و آوازه‌ او، باعث شده بودند که این کارکتر، به نمادی از آزادی و ماجراجویی تبدیل شود. تسلیم شدن راجر به نیروی تفنگداران دریایی و اینکه اعلام کرد گنج وان پیس وجود دارد، جهان را حیرت زده کرد. پیام خداحافظی او به گونه‌ای بود که دیگران را تشویق به جستجوی گنج وان پیس می‌کرد و این همان چیزی بود که جرقه به وجود آمدن دوران بزرگ دزدان دریایی (the Great Pirate Era) را در داستان انیمه وان پیس، رقم زد. این کارکتر نیز که به عنوان یکی از شخصیت های شکست ناپذیر وان پیس به شمار می‌رود، تا به حال در یک مبارزه نیز شکست نخورده است. نکته جالبی که در رابطه با این کارکتر وجود دارد این است که حتی رقیبانش نیز برای او احترام بسیار زیادی قائل بودند و به همین خاطر نیز، زمانی که او خود را به نیروهای دریایی تسلیم کرد، همه جهان در بهت فرو رفت.

Shanks

شنکس (Shanks)، کاپیتان کاریزماتیک دزدان دریایی مو قرمز (Red Hair)، یکی از چهار امپراطور بزرگ دریاها است که دارای قدرت فوق العاده شگفت انگیزی است. این کارکتر، به خاطر توانایی منحصر به فرد خود در رهبری، مهارت‌های استثنائی رزمی و تسلطی که بر Haki دارد، در میان همه دزدان دریایی داستان وان پیس، شناخته شده است. کارکتر شنکس، همچنین، نقش پررنگی در پایان دادن به جنگ مارینفورد نیز داشت که همین، قدرت دیپلماتیک و توانایی او در تاثیرگذاری بر قدرت‌های بزرگ جهانی را نشان می‌دهد. شنکس همچنین توانست جنگ Paramount را بدون ریخته شدن خون هیچکس متوقف کند. کارکتر Sengoku اعتراف کرد او این تصمیم را تنها به این خاطر گرفت که شنکس از او درخواست کرده بود. کارکتر شنکس از قدرت هیچ میوه شیطانی بهره نبرده است و به همین خاطر نیز، در نبردهای خود تنها به قدرت فیزیکی و توانایی هاکی (Haki) تکیه می‌کند. لازم به ذکر است که این کارکتر به هر سه نوع هاکی دسترسی و تسلط کامل دارد.

Blackbeard

کارکتر Marshall D. Teach که در داستان وان پیس، بیشتر با نام ریش سیاه (Blackbeard) شناخته شده است، یکی از قدرتمندترین امپراطورها و از شخصیت های شکست ناپذیر وان پیس به شمار می‌رود که قدرت دو میوه شیطانی بسیار خطرناک را در اختیار دارد. اولین میوه شیطانی که در داستان با نام Dark Dark Fruit شناخته شده است، به او این اجازه را می‌دهد تا توانایی کنترل کردن تاریکی را در اختیار داشته باشد و دومین میوه شیطانی نیز که در گذشته به کارکتر ریش سفید (Whitebeard) تعلق داشت و با نام Quake Quake Fruit شناخته شده است، به این کارکتر، توانایی ایجاد مواج عظیم و کشنده را می‌دهد. کارکتر ریش سیاه شخصیتی بسیار جاه طلب و بی رحم دارد که باعث می‌شود در مبارزات، بدون داشتن هیچ ملاحظه‌ای پیش برود و جان هر فردی که بر سر راهش قرار می‌گیرد را نیز بگیرد. به نظر می‌رسد که ریش سیاه، واقع گرایانه ترین تصویر از دزدان دریایی را به نمایش می‌گذارد؛ خیانت، فریب و شستشوی ذهنی افراد برای او بسیار طبیعی است؛ او هیچ وابستگی واقعی به کسانی که زیر پرچم او حرکت می‌کنند از خود نشان نمی‌دهد و در یک لحظه می‌تواند همه آن‌ها را فدای جاه طلبی‌های خود می‌کند.

Dracule Mihawk

دراکول میهاک (Dracule Mihawk) در داستان انیمه وان پیس، به عنوان بزرگترین شمشیرزن جهان شناخته شده است. این کارکتر به عنوان یکی از قدرتمندترین شخصیت های وان پیس به شمار می‌رود که تا به امروز، با وجود آنکه بیش از هزار قسمت از این انیمه منتشر شده است، اما با این حال، در مقابل هر گروهی از دزدان دریایی که قرار گرفته باشد، موفق به شکست دادنشان بوده است و به همین خاطر نیز، به طور قطع، در لیست شخصیت های شکست ناپذیر وان پیس قرار می‌گیرد. مهارت او در شمشیرزنی به گونه‌ای است که حتی قدرتمندترین دزدان دریایی جهان نیز، از روبه‌رو شدن با او امتناع می‌ورزند و تا جایی که امکان داشته باشد، ترجیح می‎دهند که با او مبارزه نکنند. این کارکتر توانایی این را دارد که هر مبارزه‌ای را به چالشی شکست ناپذیر برای دشمنان خود تبدیل کند. او به تنهایی به جنگ می‌رود و هیچ خدمه‌ای هم ندازد. همین ویژگی می‌تواند گواهی بر قدرت استثنائی و منحصر به فرد او باشد. او در طی جنگ مارینفورد، به صورت واضحی، توانایی‌های شمشیرزنی خود را به همه ثابت کرد.

St. Figarland Garling

به طور قطع، کارکتر شناخته شده با نام “Garling Figarland”، یکی از قوی ترین اژدهای آسمانی داستان انیمه وان پیس به شمار می‌رود. این کارکتر شخصیتی است که به تازگی به عنوان فرمانده عالی “شوالیه‌های مقدس” (The Holy Knights) در داستان حضور پیدا کرده است. سنت گارلینگ از نوادگان خانواده فیگارلند و حاکم فعلی آن است. در داستان این انیمه جذاب و دیدنی، این کارکتر با عنوان “قهرمان دره خدا” (Champion of God Valley) شناخته شده است؛ اگرچه دلیل قطعی آن هنوز مشخصی نشده است اما ممکن است به این دلیل باشد که او سی و هشت سال پیس، به عنوان برنده “بازی‌های شکار بومی” (Native Hunting Games) اعلام شد. این کارکتر داری قدرتی باورنکردنی است، به طوری که حتی کارکتر “اژدها” (Dragon) نیز، ارتش و تمامی حرکاتش را به دقت زیر نظر گرفته است. اطلاعات بسیاری در رابطه با جرئیات قدرت‌های این کارکتر در دسترس نیست اما این احتمال وجود دارد که او کاربر یک میوه شیطانی بسیار قدرتمند باشد و تسلط کاملی بر هاکی نیز داشته باشد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

16 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments