بازگشت کاراکتر قدیمی در ماموریت غیر ممکن 8

کارما؟

بازگشت کاراکتر قدیمی در ماموریت غیر ممکن 8 آیدا امشاسفند ۱ ۰۶ فروردین ۱۴۰۲ سینمای جهان
کاراکتر قدیمی در ماموریت غیر ممکن 8

کاراکتر قدیمی در ماموریت غیر ممکن 8 تایید شد. این شخصیت از قسمت‌ اول این فرانچایز اکشن معروف به میدان بازمی‌گردد.

قسمت هشتم فرانچایز ماموریت غیرممکن با عنوان Mission: Impossible-Dead Reckoning Part Two یک کاراکتر قدیمی را در خود جای داده است این شخصیت در اولین قسمت فرانچایز پخش شده سال ۱۹۹۶ حضور داشت. بعد از شش قسمت در طی ۲۷ سال گذشته، تام کروز (Tom Cruise) ستاره این سری به دنبال اتمام این سری در دو قسمت متصل هستند. ماموریت غیرممکن 8 این تابستان در سینماها پخش می‌شود و بسیاری از کاراکترهای دوست داشتنی فرانچایز در این قسمت حضور دارند.

کریستوفر مک‌کواری (Christopher McQuarrie)، نویسنده و کارگردان این فیلم در اینستاگرام خود، بازگشت رولف ساکسون (Rolf Saxon) را در نقش ویلیام دونلو (William Donloe)، تحلیل‌گر CIA که در ابتدا در اولین فیلم فرنچایز حضور داشت، فاش کرد. در تصویر زیر، اولین نگاه به چهره رولف ساکسون را در قسمت هشتم این سری می‌توانید ببینید:

دونلو در یکی ازجالب‌ترین صحنه‌های Mission: Impossible ظاهر شد. در صحنه مذکور ایتان هانت (Ethan Hunt) تیم خود برای سرقت اطلاعاتی حیاتی به CIA هدایت می‌کرد. این تحلیلگر دیالوگ‌های بسیار کمی داشت، اما ثابت کرد که یک مانع بزرگ برای تیم است زیرا او تنها فردی بود که به صندوق داده‌های مورد نظر دسترسی داشت.

بازگشت این کاراکتر چگونه خواهد بود؟

در جریان دزدی هانت از لیست NOC در Mission: Impossible، دونلو توسط آنها مسموم شد تا نتواند به صندوق برسد. بعد از فرار هانت و تیمش بود که دونلو متوجه شد که فریب خورده است و در نتیجه شکست، این تحلیلگر از کار حیاتی خود در مقر اصلی CIA در لنگلی، ویرجینیا اخراج شده و به یک پست قطبی در آلاسکا فرستاده شد.

 اگرچه جزئیات داستان در مورد ماموریت غیرممکن 8 مخفی نگه داشته شده است، مک کواری به چندین سکانس و مکان در این دو فیلم اشاره کرده است. یکی از صحنه های جدید و مهم در این قسمت جایی در قطب شمال است و در گزارشی که اخیراً منتشر شده، تولید این فیلم به مناطق یخ زده دورافتاده نروژ رسانده شده است. با توجه به اینکه دونلو در عکس جدید لباس هوای سرد را به تن دارد، احتمالاً این تحلیلگر همچنان در آلاسکا مستقر است.

مشخص نیست که آیا سکانس آلاسکا در نروژ فیلمبرداری شده یا اینکه دونلو مجبور خواهد شد برای انجام ماموریت به این کشور اسکاندیناوی سفر کند. با این حال، ماموریت هانت در قطب شمال در قسمت هشتم فرانچایز، این دو کاراکتر را با هم روبرو می‌کند و شاید این قسمت به دونلو فرصتی بجای مجازات ناعادلانه‌ایی که بخاطر اعمال هانت متحمل شد بدهد.

 متاسفانه، Mission: Impossible – Dead Reckoning Part Two در ۲۸ ژوئن ۲۰۲۴ پخش شده و طرفداران باید حدود یک سال برای دیدن این دو کاراکتر صبر کنند.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا