یخچال‌های ایکس‌باکس سری ایکس ساخته و عرضه می‌شوند

ماجرا جدی است!

یخچال‌های ایکس‌باکس سری ایکس ساخته و عرضه می‌شوند سورنا رضایی ۰ ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
یخچال‌های ایکس‌باکس سری ایکس

آرون گرینبرگ مدیر بازاریابی تیم ایکس‌باکس با انتشار یک متن در حساب توییتری خود از ساخت و عرضه‌ی یخچال‌های ایکس‌باکس سری ایکس خبر داد.

پس از اینکه مایکروسافت ایکس‌باکس سری ایکس را به صورت رسمی و کامل رونمایی کرد، طراحی خاصش به سرعت مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت. آن‌ها با ساخت میم‌های متنوع طراحی نسل جدید ایکس‌باکس را با انواع مختلف یخچال مقایسه ‌کردند. ساخت و انتشار میم‌ها به حدی افزایش یافت که ردموندی‌ها را به واکنش واداشت. آن‌ها در اقدامی غیرمنتظره تصمیم گرفتند یخچال‌هایی را بر اساس طراحی بیرونی ایکس‌باکس ساخته و برای تعدادی از چهره‌های مشهور مانند اسنوپ داگ یا آی‌جاستین ارسال کنند. البته یخچال‌های مزبور در تعداد محدود ساخته شده بودند و امکان خریدش توسط طرفداران مهیا نبود.

حساب رسمی توییتر چندی پیش یک نظرسنجی انجام داد و از کاربران خود خواست بین دو برند Xbox و Skittles (برندی فعال در حوزه‌ی شکلات) یکی را انتخاب کنند. با گذشت مدتی از شروع رقابت، آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg) مدیر بازاریابی تیم ایکس‌باکس متنی را در صفحه‌ی توییتر خود به اشتراک گذاشت و وعده داد در صورتی که برندشان برنده‌ی رقابت شود، یخچال‌های ایکس‌باکس سری ایکس را ساخته و عرضه خواهد کرد. نظرسنجی به اتمام رسید و مطابق انتظار، ایکس‌باکس توانست رای‌های بیشتری را به خود اختصاص دهد. با پایان یافتن مهلت نظرسنجی و مشخص شدن برنده، گرینبرگ متن دیگری را در صفحه‌ی توییتر خود قرار داد. او در بخش نخست از طرفداران تشکر و سپس تایید کرد یخچال‌ها ساخته خواهند شد. او همچنین گفت اولین یخچال‌های ساخته شده برای دوستانشان در شرکت Skittles ارسال می‌شود.

مدیر بازاریابی تیم ایکس‌باکس وارد جزئیات نشد تا سوال‌های بسیاری بدون پاسخ باقی بمانند. مایکروسافت در زمینه‌های مختلفی فعال است اما هرگز لوازم خانگی نساخت. با در نظر گرفتن این مورد، بدون شک مجبور خواهد شد برای ساخت یخچال‌های ایکس‌باکس سری ایکس با یک شرکت همکاری کند؛ شرکتی که فعلا اطلاعاتی از آن موجود نیست. دیگر سوال‌های بدون پاسخ به اندازه، قیمت و نحوه‌ی عرضه‌شان مربوط می‌شود. در حال حاضر، بسیاری از طرفداران می‌خواهند بدانند یخچال‌های مزبور مانند گذشته در تعدادی محدود ساخته می‌شوند یا اینبار قرار است در دسترس عموم کاربران قرار بگیرند.

از آن‌جایی که چهارمین ماه سال میلادی به تازگی آغاز شده، احتمالا گفته‌های آیرون گرینبرگ را دروغ آوریل بدانید اما شواهد چیز دیگری می‌گویند. دروغ آوریل معمولا قبل یا در روز یکم ماه گفته می‌شود اما توییتی که ساخت و عرضه‌ی یخچال‌های ایکس‌باکس سری ایکس را تایید می‌کند، در روز سوم ماه منتشر شد. علاوه بر این، نزدیک به بیست و چهار ساعت از انتشار توییت گذشته و گرینبرگ تا به این لحظه توییت جدیدی مبنی بر شوخی بودن ادعاهایش به اشتراک نگذاشته است. با در نظر گرفتن این موارد، می‌توان گفت ساخت یخچال‌ها یک موضوع کاملا جدی است.

ساخت و عرضه‌ی یخچال بر اساس کنسول یک ایده‌ی فوق‌العاده است که در صورت عملی شدن می‌تواند توجه‌های بسیاری را به سمت ایکس‌باکس جلب کند؛ اتفاقی که قطعا روی میزان فروش کنسول تاثیرگذار خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا