والپیپر رسمی از شخصیت Cloud Strife منتشر شد

منتظر والپیپرهای بیشتری از کاراکتر‌های Final Fantsy VII Remake باشید

والپیپر رسمی از شخصیت Cloud Strife

والپیپر رسمی از شخصیت Cloud Strife در وب‌سایت اسکوئر اینکس قرار گرفت و قرار است والپیپر‌های بیشتری از کاراکترهای مختلف این بازی منتشر شود.

بدون شک شخصیت Cloud Strife را می‌شناسید. Cloud یک شخصیت نمادین در صنعت بازی‌های رایانه‌ای است که اکثریت افراد حاضر در این حوزه او را می‌شناسند. Cloud Strife اولین بار در سال ۱۹۹۷ در بازی Final Fantasy VII حضور یافت و در همان زمان به دلیل داشتن شخصیت پردازی عالی در کنار بازی بسیار خوب باعث شد نام Cloud Strife جهانی شود.

همانطور که می‌دانید شرکت اسکوئر اینکس در حال ساخت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Final Fantsy VII است. حال امروز حساب کاربری توییتر بازی همراه با یک تیزر ۲۳ ثانیه‌ای خبر از انتشار یک والپیپر جدید از شخصیت Cloud Strife داده است. این والپیپر در سایز و اندازه‌های مختلف برای گوشی‌های همراه و دسکتاپ کامیپوتر منتشر شده. اگر به صفحه رسمی والپیپر بروید، خواهید دید که برای شخصیت‌های Barret Wallace، Tifa Lockhart و Aerith Gainsborough بخش‌هایی آماده شده و به زودی شاهد رونمایی از والپیپر‌های جدید از این شخصیت‌ها خواهیم بود.

بازی Final Fantsy VII Remake در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. نسخه‌ی بازی‌سازی شده‌ی این عنوان داستان همان نسخه‌ی اصلی را دنبال می‌کند و تنها یک قسمت نخواهد بود. کارگردان Final Fantsy VII Remake تتسویا نومورا تایید کرد که قسمت دوم این اثر در دست توسعه است. بازی نه تنها تفاوت‌های بسیار زیادی در بخش بصری و گرافیکی دارد بلکه سبک آن از JRPG به اکشن نقش‌آفرینی تغییر پیدا کرده است.

آیا از والپیپر Cloud Strife راضی هستید؟ نظرات خود را با ما و دیگر کاربرای سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا