محتوای Odyssey سال آینده به بازی Elite Dangerous اضافه خواهد شد

خود را برای اولین قدم در میان ناشناخته‌ها آماده کنید

محتوای Odyssey سال آینده به بازی Elite Dangerous اضافه خواهد شد سورنا رضایی ۰ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ تریلر بازی
محتوای Odyssey

استودیوی فرانتیر در جریان رویداد PC Gaming Show اعلام کرد محتوای Odyssey اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی به Elite Dangerous اضافه خواهد شد.

استودیوی بریتانیایی فرانتیر در سال ۲۰۱۴ میلادی دو بازی ساخت که یکی از آن‌ها Elite: Dangerous بود. این عنوان در سبک شبیه‌ساز پرواز ساخته شده و به کاربر اجازه می‌دهد در کهکشان راه شیری به گشت و گذار بپردازد. البته همه‌ی سیاره‌ها و قمرها واقعی نبوده و تعدادی از آن‌ها محصول قوه‌ی تخیلی سازندگان هستند. کاربر با انجام ماموریت‌های مختلف به پول بیشتری جهت خرید تجهیزات، تعمیر سفینه و موارد این چنینی دست می‌یابد.

از همان ابتدای عرضه، بسیاری از کاربران خواهان اضافه شدن قابلیتی بودند تا بتوانند با پای پیاده و بدون سفینه به گشت و گذار در نقاط مختلف بپردازند. فرانتیر که توجه ویژه‌ای به بازخوردها داشت، اوایل ژوئن سال جاری میلادی از محتوای Odyssey رونمایی کرد. حال و با گذشت ۱۰ روز از آن زمان، پیرس جکسون (Piers Jackson) کارگردان بازی در بخشی از رویداد دیجیتالی PC Gaming Show حاضر شد و اطلاعاتی را درباره‌ی این محتوای پولی به اشتراک گذاشت؛ محتوایی که قرار است اوایل سال آینده‌ی میلادی منتشر شود.

طبق گفته‌های پیرس جکسون، کاربران می‌توانند به همراه دوستان خود از طریق بخش چندنفره در سیاره‌های مختلف فرود آمده، به گشت و گذار پرداخته و فعالیت‌های خواسته شده را انجام دهند. بازی Elite: Dangerous هم اکنون برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا