لیست بازی‌های رایگان این هفته‌ی اپیک گیمز اعلام شد

به فضا سفر کنید!

بازی Elite Dangerous

طبق سنت همیشگی فروشگاه اپیک گیمز، روز گذشته بالاخره لیست بازی‌های رایگان این هفته‌ی فروشگاه برای پلتفرم رایانه‌‌های شخصی اعلام شد.

در حالی که تنها دو سال از عمر پلتفرم Epic Games Store می‌گذرد، این فروشگاه توانسته به شهرت و محبوبیت زیادی بین PCبازها دست یابد. یکی از مهم‌ترین سیاست‌ها، اهدای کوپن‌های رایگان یا حتی عرضه‌ی انحصاری برخی از بازی‌ها بوده است؛ اما شاید مهم‌ترین دلیل را بتوان عرضه‌ی هفتگی دو بازی به صورت رایگان دانست.

برای مثال چند ماه پیش بازی مهم و بزرگی مانند GTA V در این فروشگاه به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفت. این در حالی است که نسخه‌ی پنجم GTA همواره یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های ماه در اقصی نقاط جهان به شمار می‌رود و روزانه میلیون‌ها  نفر در حال تجربه‌ی بخش آنلاین یا حتی آفلاین این بازی Open World هستند.

با این حال، تنوع در لیست بازی‌های رایگان هفتگی فروشگاه اپیک گیمز کاملا محسوس است. از همین رو، این هفته هم دو بازی در دو ژانر کاملا متفاوت به صورت رایگان در دسترس کاربران اپیک گیمز قرار گرفته است. این عناوین عبارت‌اند از:

  • The World Next Door
  • Elite Dangerous

بازی The World Next Door اثری کاملا متفاوت بوده و از سبک کاملا منحصر به فرد خودش بهره می‌برد. این بازی در مارس ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با اسفند ماه ۱۳۹۷) منتشر شده بود و توانسته علاوه بر کسب جایزه‌های بسیار از منابع مختلف، به نمرات تحسین برانگیزی دست پیدا کند.

بازی Elite Dangerous هم علاوه بر بخش آفلاین و تک‌نفره، از حالت چند نفره‌ی جذاب نیز بهره می‌برد. این بازی در ژانر شبیه‌ساز مبارزات فضایی بوده که علاوه بر مبارزه، از مکانیزم خرید و فروش جذابی نیز برای ارتقا سطح کاربران استفاده می‌کند. بازی Elite Dangerous توسط استودیوی Frontier Developments ساخته و منتشر شده است.

این دو بازی از امروز در دسترس بوده و کاربران پلتفرم اپیک گیمز می‌توانند آن را تا تاریخ ۲۶ نوامبر یعنی روز پنج‌شنبه، مصادف با ۶ آذر ماه سال جاری به کتابخانه‌ی خود اضافه کنند و آن را برای همیشه در اختیار داشته باشند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا