با بازیگران اصلی سریال Obi-Wan Kenobi آشنا شوید

فیلمبرداری به‌زودی آغاز خواهد شد

بازیگران اصلی سریال Obi-Wan Kenobi

استودیوی آمریکایی لوکاس‌فیلم چندی پیش لیست بازیگران اصلی سریال Obi-Wan Kenobi را منتشر کرد که شامل ۱۰ چهره‌ی مختلف می‌شود.

پس از اینکه The Mandalorian توانست بازخوردهای مثبتی را دریافت کرده و عملکرد فوق‌العاده‌ای را در زمینه‌ی بازدید به ثبت برساند، والت دیزنی و لوکاس‌فیلم تصمیم گرفتند سرمایه‌گذاری بیشتری را روی پروژه‌های سریالی جنگ ستارگان انجام دهند. در حال حاضر، سریال‌های Obi-Wan Kenobi ،The Book of Boba Fett ،Rangers of the New Republic ،Ahsoka Tano و فصل سوم مندلورین در دست ساخت قرار دارند تا برای انتشار در آینده آماده شوند. بد نیست بدانید سریال اختصاصی و لایو اکشن اوبی-وان کنونی در یک برهه‌ی زمانی قرار بود به صورت فیلم سینمایی ساخته شود.

والت دیزنی و لوکاس‌فیلم در قبال Obi-Wan Kenobi بسیار محتاطانه عمل کرده و جزئیات چندانی را از فیلمنامه به اشتراک نگذاشته‌اند. با توجه به اطلاعات موجود، داستان ۱۰ سال پس از Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith در سیاره‌ی تاتوئین روایت شده و احتمالا تلاش‌های پروتاگونیست برای محافظت از لوک اسکای‌واکر کودک را به تصویر می‌کشد. اگر حافظه‌تان یاری کند، لوک در انتهای Revenge of the Sith به عمویش سپرده شد. طرفداران همچنین شاهد بازگشت دارث ویدر با نقش‌آفرینی هایدن کریسنتن (Hayden Christensen) خواهند بود. با در نظر گرفتن این مورد، بعید نیست استاد و شاگرد بار دیگر مقابل یکدیگر قرار بگیرند.

لوکاس‌فیلم چندی پیش لیست بازیگران اصلی سریال Obi-Wan Kenobi را از طریق شبکه‌ی اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشت. لیست مزبور ۱۰ چهره‌ی مختلف را شامل شده و نام‌های ایوان مک‌گروگر (Ewan McGregor) و هادسن کریستنسن هم در میانشان دیده می‌شود. دیگر نام‌های حاضر در لیست موسز اینگرام (Moses Ingram)، جوئل ادگرتون (Joel Edgerton)، بانی پیس (Bonnie Piesse)، کمیل نانجیانی (Kumail Nanjiani)، ایندیرا وارما (Indira Varma)، روپرت فرند (Rupert Friend)، اوشی جکسون جونیور (O’Shea Jackson Jr)، سانگ کانگ (Sung Kang)، سیمون کسل (Simone Kessell) و بنی صفدی (Benny Safdie) هستند. ادگرتون و پیس با جنگ ستارگان غریبه نبوده و در فیلم‌های قدیمی مجموعه نقش عمو و زن عموی لوک اسکای‌واکر را ایفا کرده بودند.

لیست بازیگران اصلی سریال Obi-Wan Kenobi دو نکته‌ی بسیار مهم را در خود جای داده است: بازگشت عمو و زن عموی لوک اسکای‌واکر را می‌توان حکم تاییدی بر حضور نسخه‌ی کودک این شخصیت در سریال در نظر گرفت. به هر حال، منطقی نیست آن‌ها مقابل دوربین بیایند اما خبری از فرد برگزیره نباشد؛ نکته‌ی دوم و پایانی هم اینکه لیست ۶ چهره‌ی جدید را شامل می‌شود. با توجه به این نکته، احتمال می‌رود اوبی-وان کنوبی برای برهه‌های زمانی کوتاهی از تتوئین خارج شده و با اشخاص مختلفی ملاقت کند. در ضمن، گروهی از طرفداران گمان می‌کنند سریال برخی از اتفاقات Star Wars: The Clone Wars را پوشش خواهد داد.

طبق اطلاعاتی که قبلا منتشر شده بودند، فیلمبرداری سریال Obi-Wan Kenobi در تاریخ نامشخصی از ماه آوریل (۱۲ فروردین الی ۱۰ اردیبهشت) آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا