#مهسا_امینی

بازی‌های رایگان ماه نوامبر ایکس‌باکس لایو گلد مشخص شدند

چهار بازی رایگان، هدایای جدید ردموندی‌ها

بازی‌های رایگان ماه نوامبر ایکس‌باکس لایو گلد

مایکروسافت ساعاتی قبل لیست بازی‌های رایگان ماه نوامبر ایکس‌باکس لایو گلد را منتشر کرد که مانند گذشته، چهار عنوان مختلف را در بر می‌گیرد.

درحالی که تنها یک روز با انتهای اکتبر فاصله داریم، مایکروسافت لیست بازی‌های رایگان ماه نوامبر ایکس‌باکس لایو گلد را منتشر کرد. اولین بازی در نظر گرفته شده برای مشترکان سرویس روی ایکس‌باکس وان، Aragami: Shadow Edition نام دارد. این بازی در سبک اکشن و ماجراجویی ساخته شده و روی یک قاتل به نام آراگامی تمرکز دارد که توسط یامیکو احضار شده است. این دختر جوان از ملازمان ملکه بوده و سعی دارد به کمک پروتاگونیست طلسم‌های مورد نیاز را یافته و ملکه و دیگر ملازمان را از اسارت ارتش نور نجات دهد. آراگامی تنها تا انتهای شب فرصت دارد دختر جوان را به خواسته‌اش برساند؛ زیرا او از سایه خلق شده و در صورت برخورد نور خورشید با بدنش از بین می‌رود.

Swimsanity، دومین بازی در نظر گرفته شده برای دارندگان ایکس‌باکس وان است. این عنوان چندنفره در سبک تیراندازی ساخته شده و دارای محیط‌های دو بُعدی است. سازندگان در استودیوی دیکوی گیمز ۸ حالت مختلف برای این محصول طراحی کرده‌اند. بدین ترتیب، کاربر می‌تواند در کنار دوستان خود چالش‌های مد نظر را به پایان برساند یا حالت‌های رقابتی را انتخاب کرده و مهارت‌هایشان را به چالش بکشد.

بازی‌های رایگان ماه نوامبر ایکس‌باکس لایو گلد
Swimsanity

اولین بازی در نظر گرفته شده برای کاربران ایکس‌باکس 360، Full Spectrum Warrior است که سال ۲۰۰۴ میلادی برای ایکس‌باکس و ویندوز عرضه شد. این عنوان در سبک تاکتیک هم‌زمان ساخته شده که تا حدودی به استراتژی هم‌زمان شبیه است، با این تفاوت که خبری از مدیریت منابع، ساخت یگان‌ها و پایگاه نظامی نبوده و تمرکز اصلی روی انتخاب درست تاکتیک‌ها در میدان نبرد قرار دارد. کاربر در محصول استودیوی پاندمیک کنترل دو جوخه را به صورت همزمان بر عهده می‌گیرد او می‌تواند از یکی برای شلیک آتش پوششی استفاده کرده و به دیگری دستور پیشروی بدهد. این عنوان در E3 2003 جایزه‌ی بهترین «بازی شبیه‌ساز» را به دست آورد.

Lego Indiana Jones: The Original Adventures، دومین عنوانی است که برای دارندگان نسل هفتم کنسول‌های ایکس‌باکس انتخاب شده است. مطابق انتظار، گیم‌پلی این بازی به دیگر عناوین لگو شباهت دارد. همچنین داستانش بر اساس فیلم‌های Indiana Jones and the Temple of Doom ،Raiders of the Lost Ark و Indiana Jones and the Last Crusade نوشته شده است. البته برخی بخش‌ها مقداری تغییر کرده تا شرایط برای حضور دو کاربر و همکاری بینشان برای به سرانجام رساندن خواسته‌ی مد نظر مهایا باشد.

بازی‌های رایگان ایکس‌باکس وان:

  • Aragami: Shadow Edition: یازده آبان الی ده آذر (مصادف با یک الی ۳۰ نوامبر)
  • Swimsanity: بیست و شش آبان الی بیست و شش آذر (مصادف با ۱۶ نوامبر الی ۱۶ دسامبر)

بازی‌های رایگان ایکس‌باکس 360:

  • Sphinx and the Cursed Mummy: یازده الی بیست و پنج آبان (مصادف با یک الی ۱۵ نوامبر)
  • Costume Quest: بیست و شش آبان الی ده آذر (مصادف با ۱۶ الی ۳۰ نوامبر)

بازی‌های در نظر گرفته شده برای ایکس‌باکس 360 به لطف Backward Compatibility روی ایکس‌باکس وان قابل‌دریافت هستند. همچنین تمامی عناوین نوامبر روی ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس قابل‌اجرا خواهند بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا