مارول هم اکنون مشغول ساخت فیلم سینمایی نوا است

نوا همچنان در صف است

ساخت فیلم سینمایی نوا

وب سایت The Geeks WorldWide در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود از ساخت فیلم سینمایی نوا و چند محصول دیگر توسط مارول خبر داده است.

کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیو مارول برنامه‌های زیادی برای آینده Marvel Cinematic Universe دارد. نه تنها می‌خواهد شخصیت‌های قدیمی را بیشتر از قبل به مخاطبان بشناساند، بلکه قصد دارد چهره‌های جدیدی را به جمع شخصیت‌ها اضافه کند. یکی از شخصیت‌هایی که فایگی صریحا به او اشاره کرده، نوا است. تهیه‌کننده آمریکایی در سال ۲۰۱۸ میلادی مصاحبه‌ای را با وب سایت Comic Book انجام داد و در بخشی از آن گفت نوا در نسخه‌های ابتدایی فیلمنامه Guardians of the Galaxy حضور داشت اما حذف شد. فایگی همچنین تاکید کرد این ابرقهرمان از پتانیسل لازم برای ورود به MCU برخوردار است.

اگرچه Guardians of the Galaxy نوا را معرفی نمی‌کند، شرایط را برای حضورش مهیا کرده است. فیلم مزبور برای نخستین بار نوا کورپس (به نیروی نظامی سیاره زاندار گفته می‌شود) را به نمایش می‌گذارد. علاوه بر این، شخصیتی به نام رومان دی را در خود جای داده که در کمیک‌ها تاثیر بزرگی روی سرگذشت نوا دارد. با در نظر گرفتن این موارد، طرفداران خود را برای ملاقات با ابرقهرمان محبوبشان آماده کرده‌ و چشم انتظار نشسته‌اند؛ انتظاری که ظاهرا طی سال‌های آینده به سرانجام می‌رسد.

وب سایت The Geeks WorldWide در تازه‌ترین گزارش خود فاش کرد ساخت فیلم سینمایی نوا آغاز شده و در سال ۲۰۲۳ میلادی جلوی دوربین می‌رود. نویسنده مطلب همچنین تاکید داشت فیلمبرداری جدیدترین اقتباس سینمایی Fantastic Four، سریال اسپین آف Black Panther: Wakanda Forever، دنباله Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings و فیلم سینمایی Thunderbolts در همین سال آغاز خواهد شد.

نوا مانند بسیاری از هویت‌های ابرقهرمانی توسط دو یا چند شخص مورد استفاده قرار گرفته است. نسخه اول نوا در سال ۱۹۷۶ میلادی معرفی شد و فردی به نام ریچارد رایدر است. نسخه دوم حدودا یک دهه پیش به معرض نمایش درآمد و نوجوانی است که سم الکساندر نام دارد. با توجه به یکی از مصاحبه‌های قدیمی کوین فایگی، هر دو نسخه نوا به فرنچایز Marvel Cinematic Universe خواهند آمد.

نوا کورپس از ۵۰۰ عضو تشکیل شده که درجات مختلفی دارند. اعضا به واسطه کلاهخودی که سرشان می‌گذراند، به نوا فورس متصل شده و بدین ترتیب از قابلیت‌های مختلف مانند قدرت فراانسانی، تحمل فراانسانی، پرواز، دورجنبی اشیا و کنترل انرژی بهره‌مند شوند. آن‌ها همچنین زیر آب و در فضا زنده مانده و در مبارزات تن به تن بسیار ماهر هستند. در ضمن، نوا فورس یک منبع انرژی نامحدود است که توسط یک کامپیوتر زنده واقع در سیاره زاندار تولید می‌شود.

نخستین باری نیست که منابع غیررسمی به حضور The Thunderbolts در دنیای سینمایی مارول اشاره می‌کنند. دنیل ریچمن (Daniel Richtman) افشاگر مشهور صنعت فیلم و سریال اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی مدعی شده بود این گروه از ابرقهرمانان در he Falcon and The Winter Soldier معرفی می‌شوند؛ ادعایی که حالا می‌دانیم صحت نداشت.

مارول و والت دیزنی در حال حاضر سه فیلم سینمایی Guardians of the Galaxy Vol. 3 ،The Marvels و Ant-Man and the Wasp: Quantumania را برای اکران در ۲۰۲۳ میلادی برنامه‌ریزی کرده‌اند. آن‌ها برای سال مزبور تنها یک جای خالی دارند که بعید به نظر می‌رسد به فیلم سینمایی نوا تعلق داشته باشد؛ زیرا این پروژه قطعا فاز پس‌تولید طولانی‌ای خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا