تاریخ اکران No Time to Die باز هم تغییر کرد

طرفداران جیمز باند ناامید هستند

No Time to Die

روز گذشته، تهیه‌کننده‌های No Time to Die اعلام کردند زمان اکران این فیلم با تاخیر مواجه خواهد شد و طرفداران باید تا سال آینده منتظر بمانند.

همان‌طور که می‌دانید، اکران No Time to Die که بیست ‌و پنجمین فیلم از فرنچایز جیمز باند محسوب می‌شود، تا کنون دست‌خوش مشکلات زیادی بوده و چندین بار به تاخیر افتاده است. دلیل این مشکلات هم شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌هایی بوده که عوامل فیلم باید رعایت می‌کردند تا از آسیب‌های این ویروس جلوگیری کنند. آخرین تاریخی که مدتی پیش برای اکران این عنوان اعلام شد، ۲۰ نوامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۳۰ آبان ماه امسال) بود. با این وجود، به‌نظر می‌رسد این تاریخ باز هم تغییر کرده است.

طبق گزارش‌های منتشر شده از سوی عوامل فیلم No Time to Die، زمان عرضه‌ی این عنوان به ۲ آپریل سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۱۳ فروردین سال آینده) تغییر کرده است. مایکل جی ویلسون و باربارا بروکلی، دو تهیه‌کننده‌ی فیلم، این خبر را اعلام کرده و گفته‌اند از ناامیدی طرفداران آگاه هستند. عوامل پروژه امیدوار هستند تا مردم و هواداران جیمز باند شرایط موجود را درک کنند.

داستان No Time to Die پنج سال بعد از دستگیری ارنست استرو بلوفلد در پایان Spectre جریان دارد. در این اثر، رامی ملک در نقش سفین، به عنوان خطرناک‌ترین دشمنی که جیمز باند تا حالا با آن مواجه شده، ظاهر می‌شود. دنیل کریگ (Daniel Craig)، لئا سیدو (Léa Seydoux) و جفری رایت (Jeffrey Wright) بازیگرانی هستند که به فیلم جدید جیمز باند بازگشته‌اند. آنا د آرماس (Ana de Armas) و بیلی مگنوسن (Billy Magnussen) هم چهره‌های جدید این فیلم به حساب می‌آیند.

طبق اعلام اخیر مایکل جی ویلسون و باربارا بروکلی، فیلم هیجان‌انگیز No Time to Die در تاریخ ۲ آپریل سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۱۳ فروردین سال آینده) به سالن‌های سینما می‌رود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا