تماشا کنید: نگاهی به پشت صحنه No Time to Die از زبان کارگردان فیلم

آخرین حضور دنیل کریگ به‌عنوان مامور ۰۰۷

آخرین نقش‌آفرینی دنیل کریگ به‌عنوان جیمز باند، در فیلم No Time To Die به کارگردانی Cari Joji Fukunaga خواهد بود. این فیلم در سال جاری میلادی عرضه می‌شود.

به تازگی ویدیویی ۲ دقیقه‌ای از پشت صحنه‌های فیلم No Time To Die منتشر شده که کارهای فوق‌العاده و چالش‌های ساخت این فیلم را نشان می‌دهد. کارگردان این اثر، فوکوناگا، نقش جیمز باند را به طور کامل در فیلم شرح داده و صحنه‌هایی از نقش‌آفرینی او را به نمایش می‌گذارد. این اثر، آخرین فیلم دنیل کریگ در نقش مامور ۰۰۷، جیمز باند شمرده می‌شود. با آن‌که بیشتر خط داستانی این فیلم افشا نشده، اما حقایق اسرارآمیزی در تیزر آخرین ساخته‌ی فوکوناگا به نمایش درآمده است. در این اثر رامی ملک در نقش سفین، به عنوان خطرناک‌ترین دشمنی که جیمز باند تا حالا با آن مواجه شده، ظاهر می‌شود. به‌نظر می‌رسد در این فیلم جیمز باند هیچ ارتباطی به Spectre نداشته و با استفاده از تشکیلات خود به مبارزه با این شرکت شرور می‌پردازد.

در این فیلم که آخرین اثر از فرنچایز پنج‌گانه جیمز باند محسوب می‌شود، هنرمندانی چون کریگ، که سابقه نقش‌آفرینی در چهار قسمت قبلی سری جیمز باند را دارد، نائومی هریس در نقش Moneypenny و کریستف والتز در نقش Blofeld حضور خواهند داشت. هچنین بازیگران جدیدی چون رامی ملک؛ برنده‌ جایزه‌‌ی اسکار برای فیلم Bohemian Rhapsody، آنا ده آرماس برنده‌ی جایزه گلدن گلوب برای فیلم Knives Out و بیلی مگنوسن با سابقه‌ی حضور در Game Night به این فرنچایز اضافه شده‌اند. این فیلم به کارگردانی فوجی که سریال‌های Maniac و True Detective 3 را هم کارگردانی کرده، ساخته می‌شود و نیل پرویس، رابرت وید و فیبی والر بریج در کنار این کارگردان، وظیفه نوشتن فیلمنامه را برعهده داشته‌اند.

بیست‌وپنجمین قسمت از فرنچایز جیمز باند، با نام No Time To Die، در ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا