هانس زیمر رسما آهنگساز فیلم No Time To Die شد

شایعات حقیقت داشت!

هانس زیمر آهنگ‌ساز فیلم No Time To Die

شایعات پایان یافت و هانس زیمر با انتشار عکسی تایید کرد که به عنوان آهنگساز فیلم No Time To Die انتخاب شده و روی این فیلم کار می‌کند.

No Time to Die نام آخرین فیلم از مجموعه‌ی جیمز باند است که در حال توسعه بوده و قرار است در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ (۲ آوریل ۲۰۲۰) روی پرده‌ی سینما پخش شود. این فیلم قرار است آخرین اثری باشد که دنیل کریگ در نقش جیمز باند بازی خواهد کرد.

کارگردانی این فیلم توسط کری جوجی فوکوناگا انجام می‌شود. این کارگردان در چند فیلم خود مانند Beasts of No Nation و Maniac با آهنگساز آمریکایی دن رومر همکاری داشت و قرار بود فیلم No Time To Die هم با آهنگسازی او ادامه داشته باشد ولی به صورت ناگهانی دن رومر در دسامبر ۲۰۱۹ از تیم ساخت جدا شد و به پروژه‌ی دیگری رفت.

خبر جدایی دن رومر چندی پیش طی یک گزارشی منتشر شد؛ همچنین این منبع اعلام کرده بود که آهنگ‌ساز معروف آلمانی یعنی هانس زیمر جای خالی رومر را در تیم پر خواهد کرد. این گزارش بدون هیچ گونه تاییدیه رسمی از سوی سازندگان بود تا اینکه امروز هانس زیمر با انتشار لوگوی فیلم No Time To Die به شایعات پایان داد و خود را به عنوان آهنگساز رسمی این فیلم معرفی کرد.

هانس زیمر در طول فعالیت خود آهنگ‌های بسیار زیادی تولید کرده است و امسال هم مانند همیشه سال شلوغی دارد و ساخت آهنگ‌های فیلم‌هایی چون The SpongeBob Movie: Sponge on the Run، Wonder Woman 1984 و Dune را بر عهده دارد.

داستان فیلم No Time To Die چند سال بعد از پایان فیلم Spectre است که در آن جیمز باند خود را بازنشسته کرده و زندگی آرامی دارد تا اینکه از طرف CIA برای او یک ماموریت جدید ایجاد می‌شود و جیمز باند مجبور می‌شود، بار دیگر به صحنه‌ی نبرد بازگردد.

این فیلم در تاریخ ۱۰ اپریل سال جاری (مصادف با ۲۲ فروردین ماه ۱۳۹۹) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا