احتمالا هانس زیمر آهنگساز فیلم No Time to Die باشد

آیا هانس زیمر جای دن رومر را پر خواهد کرد؟

آهنگ‌ساز فیلم No Time to Die

طبق گزارشات بدست آمده، هانس زیمر، موسیقدان و آهنگساز معروف آلمانی به احتمال بسیار زیاد جای دن رومر را در فیلم No Time to Die گرفته است.

بدون شک مجموعه‌ی فیلم‌های جیمز باند یا همان مامور 007 یکی از جذاب‌ترین فیلم‌های اکشن ساخته شده در صنعت سینما به‌حساب می‌آید. تنها چند ماه به اکران آخرین فیلم از این مجموعه به نام No Time to Die باقی مانده و بسیاری منتظر انتشار این عنوان اکشن هستند.

طبق گزارش‌های منتشر شده به نظر می‌رسد که آهنگساز این فیلم از تیم ساخت آن جدا شده است. دن رومر که سابقه‌ی کار با کارگردان این فیلم یعنی کری جوجی فوکوناگا در فیلم‌های مانند Beasts of No Nation و Maniac را داشته، از آهنگسازی فیلم جدید جیمز باند کنار رفته است. این اتفاق در دسامبر ۲۰۱۹ افتاده و در گزارش آمده که موسیقدان و آهنگ ساز معروف آلمانی یعنی هانز زیمر به عنوان آهنگساز فیلم No Time to Die انتخاب شده است.

همانطور که می‌دانید، هانز زیمر در ساخت موسیقی بازی‌ها و فیلم‌های بزرگ غریبه نیست. این فرد در کارنامه‌ی خود عناوینی مانند Blade Runner 2049، Dunkirk، Interstellar و بسیاری دیگر را به ثبت رسانده است.

این اثر که آخرین فیلم از دنیل کریگ در نقش جیمز باند به‌حساب می‌آید، ماجرای مامور 007 را بعد از اتفاقات فیلم اسپکتر به تصویر می‌کشد که در آن جیمز باند خود را بازنشسته کرده و زندگی آرامی در جامائیکا سپری می‌کند. روزی دوست قدیمی او که در CIA کار می‌کند به سراغش آمده و در حل پرونده‌ی ربوده شدن دانشمندی از او کمک می‌خواد و همین باعث می‌شود که جیمز باند بار دیگر به صحنه‌ی نبرد بازگردد.

فیلم سینمایی No Time to Die در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ (۲ آوریل ۲۰۲۰) روی پرده‌ی سینما خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا