تاریخ انتشار بازی Deliver Us The Moon برای نینتندو سوییچ مشخص شد

در ماه آگوست به ماه سفر کنید

تاریخ انتشار بازی Deliver Us The Moon برای نینتندو سوییچ مشخص شد نیکان صبوری ۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Deliver Us The Moon نینتندو سوییچ

دارندگان کنسول نینتندو سوییچ بالاخره می‌توانند در ماه آگوست بازی Deliver Us The Moon را تجربه کنند.

Deliver Us The Moon نام یک عنوان علمی-تخیلی است که در سپتامبر سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شد. این بازی توسط استودیوی KeokeN Interactive تولید شده و کار نشر آن را Wired Productions انجام داده است. این عنوان پیش از این برای پلتفرم‌های ویندوز، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 منتشر شده بود.

سال گذشته تیم توسعه تایید کرد که این بازی ماجراجویی برای کنسول نینتندو سوییچ خواهد آمد اما هیچ تاریخ دقیقی برای انتشار آن وجود نداشت. چندی پیش مشخص شد که نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Deliver Us The Moon در تاریخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۴ آگوست ۲۰۲۰ میلادی) منتشر خواهد شد.

Deliver Us The Moon در آینده‌ای نه چندان دور یعنی سال ۲۰۶۹ روایت می‌شود. تمام منابع زمین مصرف شده و دنیا در تلاش برای رفع بحران انرژی است. در این بین راه سازمان جهانی فضایی ایجاد شد که با اکتشاف در فضا این مشکل را برطرف کند. آن‌ها چند ماه بعد از بنیانگذاری، منبع جدیدی از ماه کشف کردند که می‌تواند، نیاز زمین را برطرف کند. اما در یک شب تمام ارتباطات ایستگاه فضایی در ماه قطع و دیگر منابعی به زمین ارسال نمی‌شود. یک سال بعد آن‌ها تصمیم می‌گیرند که فضانوردی را برای بررسی ارسال کنند. بازیکن نقش این فضانورد را دارد. در واقع این شخصیت بی نام و نشان آخرین فضانورد زمین و امید بقای بشریت است. در کنار این موضوع هوش مصنوعی و ربات کوچکی به نام ASE با شما همسفر می‌شود که در طول مسیر به شما برای حل مشکلات و معما‌های ایجاد شده کمک کند.

بازی Deliver Us The Moon با استقبال چشمگیری از سوی طرفداران مواجه شد. در فروشگاه استیم، نزدیک به ۸۷ درصد آرا مثبت بوده و کاربران این پلتفرم از ماجراجویی‌های که در سطح ماه انجام می‌شود، لذت می‌برند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا