بازی Deliver Us The Moon به سرویس ایکس‌باکس گیم پس اضافه شد

تجربه‌ای آخرالزمانی در فضا

بازی Deliver Us The Moon به سرویس ایکس‌باکس گیم پس اضافه شد مهسا سپاهی ۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Deliver Us The Moon

مایکروسافت بازی علمی‌ تخیلی Deliver Us The Moon، ساخته‌ی استودیو Keoken را به سرویس ایکس‌باکس گیم پس اضافه کرد.

Deliver Us The Moon یک بازی هیجان‌انگیز در سبک علمی تخیلی شمرده می‌شود که در سپتامبر ۲۰۱۸ برای کاربران پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه شده است. این عنوان اکشن با این‌که نمره‌ی متاکریتیک ۶۸ را دریافت کرده، اما از دید گیمرها جایگاه خوبی دارد و بازی پرطرفداری محسوب می‌شود.

داستان Deliver Us The Moon محتوای آخرالزمانی دارد و طبق گفته‌ی کاربران آن بسیار غنی است و به تمام شدن منابع طبیعی زمین و بحران انرژی اشاره می‌کند؛ پس از مدت طولانی‌ای که آژانس فضایی جهانی با شکست مواجه می‌شود و کره‌ی زمین در شرایط هولناکی می‌گیرد، بازیکن به‌عنوان آخرین بازمانده‌ای که در فضا گیر افتاده، باید برای نجات سرنوشت بشریت تلاش کند و به کشف حقایق ناشناخته بپردازد.

خبر خوب برای علاقه‌مندان بازی‌های سبک علمی تخیلی و آخرالزمانی آن است که Deliver Us The Moon به Xbox Game Pass اضافه شده و کاربران ویندوز و ایکس‌باکس وان که عضو این سرویس اشتراکی هستند، می‌توانند آن را تجربه کنند. کاربران ایکس‌باکس گیم‌ پس تنها با پرداخت ماهیانه ۱۰ دلار می‌توانند به صورت رایگان به تعداد زیادی بازی دسترسی داشته باشند و از آن‌ها لذت ببرند. مشخص نیست این عنوان اکشن تا چه مدت در این سرویس قابل دسترسی خواهد بود، پس اگر به این بازی علاقه‌ دارید همین حالا دست به‌کار شوید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا