#مهسا_امینی

بازی Red Dead Redemption 2 به Xbox Game Pass اضافه می‌شود

جایی برای دزدها نیست!

بازی Red Dead Redemption 2 به Xbox Game Pass اضافه می‌شود سورنا رضایی ۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی اکشن Red Dead Redemption 2

مایکروسافت قصد دارد طی روزهای آینده بازی اکشن Red Dead Redemption 2 را برای مشترکان کنسولی سرویس Xbox Game Pass در دسترس قرار دهد.

با فاصله‌ی پنج سال از عرضه‌ی Grand Theft Auto 5، شرکت راکستار گیمز محصول جدید خود را تحت عنوان Red Dead Redemption 2 راهی بازار کرد. برخلاف نامی که برای آن انتخاب شده، این بازی حکم یک پیش درآمد را برای اتفاقات قسمت اول دارد. داستان در آمریکای سال ۱۸۹۹ میلادی جریان داشته و حول محور شخصی به نام آرتور مورگان می‌چرخد. او یکی از اعضای اصلی گروه خلافکاری ون در لیند است؛ گروهی که از سوی ماموران فدرال و جایزه‌بگیرها تحت تعقیب قرار گرفته و مجبور است به طور مداوم محل اسکان خود را تغییر دهد. آرتور در بخش‌هایی از داستان باید بین وفاداری به گروه یا توجه به خواسته‌های درونی‌اش یکی را انتخاب کند.

بازی اکشن Red Dead Redemption 2 به محض انتشار مورد استقبال مخاطبان و منتقدان گرفت و توانست بازخوردهای مثبتی را از سوی آن‌ها دریافت کند. از نقاط قوت این عنوان می‌توان به داستانی جذاب، جلوه‌های بصری خیره‌کننده، شخصیت‌پردازی قوی و توجه به جزئیات اشاره کرد. پیش درآمد Red Dead Redemption نقاط منفی هم داشت اما نقاط قوت آن به حدی تاثیرگذار بودند که کمتر کسی به ایرادها توجه کرد. موفقیت‌های جدیدترین محصول راکستار فقط به بازخوردهای مثبت خلاصه نمی‌شود. این بازی نه تنها جوایز بسیاری را از سوی مراسم‌های مختلف دریافت کرد، بلکه توانست نام خود را در میان بازی‌های پرفروش تاریخ صنعت گیم قرار دهد. طبق آمارهای رسمی، میزان فروش آن از مرز ۲۹ میلیون نسخه در سراسر جهان عبور کرده است.

مایکروسافت ساعاتی قبل به طور رسمی اعلام کرد مشترکان کنسولی Xbox Game Pass می‌توانند از تاریخ ۱۸ اردیبهشت (مصادف با ۷ مه) به تجربه‌ی Red Dead Redemption 2 بپردازند. توجه داشته باشید که این بازی حجم بالایی دارد. در نتیجه، بهتر است از هم اکنون روند پیش‌دانلود را آغاز کنید تا با فرا رسیدن زمان مورد نظر، با مشکلی برای اجرای آن مواجه نشوید. در ضمن، از همین تاریخ بازی Grand Theft Auto 5 از لیست خارج شده و مشترکان سرویس اشتراکی مایکروسافت دیگر قادر به تجربه‌ی آن‌ها نخواهند بود.

اگر اشتراک Xbox Game Pass شما به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود، توصیه می‌کنیم هر چه سریع‌تر به تمدید آن اقدام کنید. مایکروسافت اشتراک آلتیمیت را تخفیفی شگفت‌انگیز ارائه کرده و هم اکنون می‌توانید آن را با پرداخت تنها یک دلار خریداری کنید. این اشتراک در شرایط حالت عادی ۱۵ دلار قیمت دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا