چند نسخه‌ی بازسازی شده از سری Mario برای نینتندو سوییچ در راه است

آیا Super Mario Galaxy بالاخره بازسازی خواهد شد؟

چند نسخه‌ی بازسازی شده از سری Mario برای نینتندو سوییچ در راه است نیکان صبوری ۰ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازسازی Mario

طبق گزارش‌های به دست رسیده، نسخه‌ی بازسازی چند عنوان سه‌بعدی از سری Mario برای کنسول نینتندو سوییچ در راه است.

بازی Super Mario Bros که اولین عنوان از سری ماریو است، در ۱۳ سپتامبر ۱۹۸۵ برای کنسول NES شرکت نینتندو منتشر شد. حال امسال در سی و پنجمین سالگرد انتشار این بازی نوستالژی و به یادماندنی هستیم.

طبق گزارش‌های منتشر شده از سایت‌های معتبر، شرکت نینتندو امسال برنامه‌ی بسیار ویژه‌ای برای سری Super Mario روی کنسول نینتندو سوییچ تدارک دیده است. منابع می‌گویند که به زودی بازی‌های جدیدی از سری ماریو برای کنسول نینتندو سوییچ به مناسبت سی و پنجمین سالگرد انتشار این بازی معرفی می‌شود. به نظر می‌رسد که شرکت نینتندو سوییچ قصد داشت که این برنامه را در مراسم E3 امسال به همگان اعلام کند، ولی همانطور که می‌دانید، سازمان برگزاری نمایشگاه E3 2020 رسما تایید کرد که به دلیل ترس و نگرانی از ویروس کرونا، رویداد امسال را لغو کرده است. با لغو مراسم E3 و بر هم خوردن برنامه‌ی بسیاری از شرکت‌ها، انگار شرکت نینتندو قصد دارد با یک برنامه‌ی ویژه مانند سری Nintendo Direct بازی‌ها و دستاورد‌های جدیدشان را رونمایی کند.

طبق گفته‌ی منابع داخل نینتندو، این شرکت قصد دارد که بازی‌ای مانند Super Mario All-Stars منتشر کند. به این شکل که کالکشنی منتشر می‌شود که شامل نسخه‌های بازسازی شده‌ی بازی‌های سه بعدی Mario خواهد بود. از جمله بازی‌هایی که در این کالکشن وجود دارد، می‌توان به عناوینی ماندگاری چون Super Mario 64 ،Super Mario Sunshine و Super Mario Galaxy اشاره کرد. همچنین بازی Super Mario 3D World هم به صورت یک نسخه‌ی ویژه در کنار بازی اصلی منتشر می‌شود.

لازم به ذکر است که در کنار معرفی کالکشن سه بعدی ماریو، نسخه‌ی جدیدی از Paper Mario که اولین بار در سال ۲۰۰۰ میلادی برای کنسول Nintendo 64 منتشر شد، معرفی می‌شود.

متاسفانه ما نمی‌دانیم که شرکت نینتندو دقیقا برای جایگزینی مراسم E3 چه برنامه‌ای دارد. این در حالی است که شرکت‌های مایکروسافت و یوبی‌سافت اعلام کرده‌اند که در تابستان امسال برنامه‌ای جایگزین برای E3 تولید می‌کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا