مایکروسافت و یوبی‌سافت برای جایگزینی E3 2020 در تابستان آماده هستند

پیامدهای ویروس کرونا تمامی ندارد

مایکروسافت و یوبی‌سافت برای جایگزینی E3 2020 در تابستان آماده هستند مهسا سپاهی ۰ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
E3 2020

به دنبال لغو E3 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا، برخی از شرکت‌ها از جمله مایکروسافت و یوبی‌سافت به دنبال میزبانی رویداد دیگری در تابستان پیش‌رو هستند.

ESA تایید کرد کنفرانس سالانه‌ی E3 به دلیل نگرانی‌های زیاد در مورد گسترش ویروس COVID-19، كه به تازگی به یک معضل بزرگ جهانی تبدیل شده، لغو خواهد شد. به دنبال این اتفاق، برخی از کمپانی‌های مهم که در E3 امسال قرار بود حضور داشته باشند، اعلام کردند که از حضور در رویدادهای دیجیتال دیگر در تابستان ۲۰۲۰ استقبال می‌کنند تا برنامه‌هایی که برای E3 2020 داشتند را عملی کنند.

‌یوبی‌سافت بیانیه‌ای را تایید کرده که در آن گفته شده این کمپانی در حال بررسی گزینه‌های دیگر برای یک کنفرانس دیجیتال است که به آ‌ن‌ها امکان اشتراک‌‌گذاری تمامی اخبار و برنامه‌ریزی‌ها را بدهد. همچنین فیل اسپنسر، رئیس کمپانی ایکس‌باکس، گفته است:

نسل بعدی بازی‌های Xbox را همراه با اعضای جامعه‌ی این کمپانی و تمام کسانی که دوست دارند در رویداد بعدی بازی با ایکس‌باکس جدید را تجربه کنند، جشن می‌گیریم.

از شرکت‌های دیگری که برنامه‌های مشابهی دارند می‌توان به ناشر سوئدی، Raw Fury، اشاره کرد. این شرکت در حساب توییتر خود اعلام کرد که قصد دارد در صحنه بماند و به نحو دیگری از برنامه‌های این شرکت رونمایی کند. از طرفی دیگر، شرکت‌هایی مثل نینتندو، سونی و اکترونیک آرتز عادت دارند رویدادهای خود را جایگزین کنفرانس‌های سنتی‌ از جمله E3 کنند. البته سونی قبل‌تر اعلام کرده بود که در E3 2020 حضور نخواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا