#مهسا_امینی

آیا سه‌گانه‌ی Ninja Gaiden برای پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود؟

خبری امیدوارکننده برای طرفداران نینجای محبوب

آیا سه‌گانه‌ی Ninja Gaiden برای پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود؟ مهسا سپاهی ۰ ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
Ninja Gaiden

اخیرا اطلاعاتی منتشر شده که از احتمال انتشار نسخه‌ی ریمستر سری محبوب Ninja Gaiden خبر می‌دهد.

با وجود آن‌که در نسل هشتم عنوان تازه‌ای از فرنچایز محبوب Ninja Gaiden ساخته نشد، اما به‌نظر می‌رسد نسخه‌ی ریمستر سه‌گانه‌ی آن در راه باشد. وب‌ سایت گیم سورس اینترتیمنت (Game Source Entertainment) یک توزیع کننده بزرگ ویدیو گیم در هنگ کنگ شمرده می‌شود و به‌نظر می‌رسد فروش سه‌گانه‌ی Ninja Gaiden را در برنامه‌ی خود دارد.

فرنچایز Ninja Gaiden توسط استودیوی تکمو (Tecmo) و تیم نینجا (Team Ninja) ساخته شده و تا کنون عناوین زیادی از آن به انتشار رسیده است. شخصیت اصلی در این سری جذاب، یک سوپر نینجای افسانه‌ای به نام ریو هایابوسا است. همچنین، این مجموعه در ژاپن به Ninja Ryukenden هم معروف بوده و عده‌ی زیادی به تجربه‌ی آن مشغول بوده‌اند. تا کنون بیش از ۱۵ نسخه از این عنوان در پلتفرم‌های مختلف منتشر شده که آخرین نسخه‌ی آن Yaiba: Ninja Gaiden Z نام داشته است.

به تازگی خبری مبنی بر عرضه‌ی تعدادی بازی تحت عنوان Ninja Gaiden منتشر شده که طرفداران را هیجان‌زده کرده است. وب‌ سایت گیم سورس اینترتیمنت که یک فروشنده‌ی بازی‌های ویدیویی شمرده می‌شود، اخیرا لیستی منتشر کرده که ریمستر سه‌گانه‌ی Ninja Gaiden را هم شامل می‌شود. این لیست در سایت ردیت (Reddit) منتشر شده و سر و صدای زیادی به پا کرده است. گفته می‌شود این بازی‌ها شامل Ninja Gaiden Sigma ،Ninja Gaiden Sigma 2 و Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge می‌شوند. با وجود آن‌که در حال حاضر این آگهی از گیم سورس اینترتیمنت حذف شده، اما گزارشات از اعلام تاریخ انتشار این سری در مارس سال ۲۰۲۱ خبر می‌دهند. از طرفی دیگر، به‌نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان نسخه‌ی ریمستر این سه‌گانه، قصد دارند آن را برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن 4 عرضه کنند.

لازم به ذکر است که هنوز سازندگان به صورت رسمی خبر انتشار ریمستر سه‌گانه‌ی Ninja Gaiden را اعلام نکرده‌اند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا