دنباله سری NieR ساخته می‌شود

به این زودی‌ها منتظر عرضه آن نباشید

دنباله سری NieR

تهیه‌کننده مجموعه NieR به تازگی از ساخت دنباله این مجموعه با همکاری یوکو تارو، کارگردان این سری خبر داده است.

بدون هیچ شک و تردیدی، NieR: Automata یکی از بهترین آثار شرکت اسکوئر انیکس در طول سال‌های اخیر به شمار می‌رود که در حال حاضر حدود شش سال از عرضه آن به بازار می‌گذرد. با این حال، این کمپانی تا پیش از امروز هیچ اشاره‌ای به ساخت دنباله این مجموعه نکرده و توسعه آن در هاله‌ای از ابهام قرار داشت.

حال در تازه‌ترین خبرها، گویا اسکوئر انیکس سری NieR را به فراموشی نسپرده و تیم سازنده به دنبال ساخت بازی جدید این سری است. یوسوکه سایتو، تهیه‌کننده ارشد مجموعه، به تازگی در گفت‌وگویی طی مراسم G-Star 2023 خاطرنشان کرده که او به همراه کارگردان فرنچایز یعنی یوکو تارو قصد دارد تا دنباله این سری را در آینده خلق کند.

بر اساس اظهارات اخیر یوسوکه سایتو، تیم سازنده در حال حاضر مشغول توسعه بازی جدید NieR نیست، اما کار اسکوئر انیکس با این فرنچایز به اتمام نرسیده و تا زمانی که یوکو تارو زنده باشد، بازی‌های جدیدی از این مجموعه در دسترس هوادارها قرار خواهد گرفت. متاسفانه هنوز تاریخی برای آغاز روند ساخت این عناوین مشخص نشده است.

در خلال این صحبت‌ها، سایتو اعلام کرده که او با همکاری تارو مشغول توسعه یک بازی جدید است که احتمالا در طول سال ۲۰۲۴ میلادی اطلاعات بیشتری از این پروژه به اشتراک گذاشته خواهد شد. هنوز جزئیات خاصی از این بازی ارائه نشده و کلیات آن برای عموم مبهم است.

با توجه به موفقیت‌های خارق‌العاده سری نیئا در طول سال‌های اخیر، توسعه دنباله آن کاملا منطقی به نظر می‌رسد. بهتر است بدانید که میزان فروش بازی NieR: Automata در سراسر جهان اخیرا از مرز ۷.۵ میلیون نسخه عبور کرده که بدون شک رقم قابل توجهی است. به علاوه، اسکوئر انیکس در آخرین گزارش مالی میزان فروش بازی NieR: Replicant را برابر با ۱.۵ میلیون نسخه اعلام کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا