تاریخ پخش انیمه Nier به صورت رسمی اعلام شد

بازگشت جنگ پساآخرالزمانی

تاریخ پخش انیمه Nier

کمپانی این انیمه پرطرفدار که ساخت فصل دوم آن را به دلیل پاندمی کرونا متوقف کرده بود، تاریخ پخش انیمه Nier را به صورت رسمی اعلام کرد. انیمه NieR:Automata Ver1.1a پس از یک وقفه طولانی، بالاخره ساخته می‌شود؛ این انیمه که از مورد انتظارترین‌های زمستان سال ۲۰۲۳ است از روی بازی کامپیوتری Nier: Automata و با کارگردانی ریوجی ماسویاما (Ryouji Masuyama) ساخته می‌شود. 

همچنین سناریو نویس و بازی‌ساز معروف، یوکو تارو (Yoko Taro) هم در نوشتن فیلمنامه این انیمه دستی داشته که باعث هیجان بیشتر طرفداران قدیمی و جدید این سری شده است. متاسفانه، این انیمه یکی از انیمه‌هایی بود که تولیداتشان تحت تأثیر کووید ناقص شد و بعد از پخش قسمت هشتم در یک وقفه که بدون بازگشت به نظر می‌رسید، قرار گرفت. 

به گزارش رسانه Anime News Network‌‌، تاریخ پخش انیمه Nier در روز یکشنبه ۲۳ جولای (۱ مرداد) بازخواهد گشت و در این مدت هر چهار قسمت باقیمانده یکی پس از دیگری منتشر خواهند شد. محتوای دقیقی که پوشش داده می‌شود در حال حاضر مشخص نشده، اما با در نظر گرفتن وقایع بازی پیش‌بینی اینکه چهار قسمت آخر از چه چیزی اقتباس می‌شوند، به اندازه کافی آسان است و این به نوبه خود سوالات مهمی را در مورد آینده انیمه ایجاد می‌کند. 

با توجه به اینکه NieR: Automata Ver 1.1a بالاخره تاریخ بازگشت رسمی خود را دارد، چیزی که باید در نظر گرفته شود این است که چهار قسمت پایانی، چه چیزی را پوشش خواهند داد. با توجه به اینکه انیمه در حال حاضر برای پخش در ۱۲ قسمت برنامه ریزی شده، غیر ممکن است که کل بازی به صورت منسجم پوشش داده شود. بنابراین با سرعت فعلی آن، انیمه احتمالاً فقط بر روی نیمه اول بازی تمرکز خواهد کرد. 

اگر اینطور باشد، به این معنی است که چهار قسمت پایانی احتمالا مبارزه با Grün، فرقه ماشینی شکل زندگی، یادگیری حقیقت جنگ توسط 9S و نبردهای آخر علیه آدم و حوا را پوشش می‌دهد. سوال دیگر اینجاست که آیا این انیمه فصل دومی را خواهد داشت یا نه؛ همانطور که گفته شد بنا بر سرعت پخش انیمه، فصل اول فقط میتواند نیمه اول بازی را پوشش دهد و اگر بخواهد میتواند همینجا متوقف شود. 

در حالی که شایعاتی مبنی بر ۲۴ قسمته بودن این سری هست، هنوز در زمان نگارش این خبر اعلامیه رسمی در این مورد منتشر نشده است. هیچ تضمینی وجود ندارد که NieR: Automata Ver 1.1a فصل دوم را دریافت کند، اما ایده این اتفاق کاملاً از گزینه‌ها حذف نمی‌شود. علاوه بر موفقیت بزرگ بازی اصلی، یوکو تارو انیمه را به طوری خاص نوشت تا تجربه‌ای متفاوت از بازی باشد و اگر انیمه فقط نیمه اول بازی را پوشش دهد، فروش این ایده دشوار خواهد بود.

دلایل زیادی برای حمایت از NieR: Automata Ver 1.1a وجود دارد که فصل دوم را دریافت کند، اما اینکه آیا این اتفاق می‌افتد یا نه احتمالاً تا پس از پخش چهار قسمت پایانی در ۲۳ جولای مشخص نیست.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا