#مهسا_امینی

آیا نیکلاس کیج باری دیگر در نقش Ghost Rider قرار می‌گیرد؟

امکانش هست که نیکلاس کیج دوباره نقش این شخصیت محبوب را بازی کند؟

نیکلاس کیج در نقش Ghost Rider

در جدیدترین قسمت از سریال WandaVision شاهد باز شدن پای مولتی‌ورس به جهان سینمایی Marvel بودیم، بنابراین شاید در آینده بازهم شاهد یکسری از شخصیت‌ها با بازیگر قدیمیشان باشیم. اکنون سوالی که برای عده‌ای مطرح می‌شود این است: آیا نیکلاس کیج هم می‌تواند دوباره در نقش Ghost Rider قرار بگیرد؟در جدیدترین قسمت سریال WandaVision که On a Very Special Episode نام داشت و مدتی پیش پخش شد، شاهد بازگشت شخصیت کوئیک‌سیلور بودیم، اما نه به شکلی که بسیاری انتظار داشتند. پیش از این در فیلم Avengers: Age of Ultron نقش این شخصیت را ایفا کرده بود. همچنین در خارج از دنیای سینمایی Marvel و در فیلم‌های X-Men: Days of Future Past، X-Men: Apocalypse و Dark Phoenix شاهد ایفای نقش ایوان پیترز به عنوان کوئیک‌سیلور بودیم. با اینحال در سریال WandaVision به جای آرون تیلور جانسون، شاهد بازگشت ایوان پیترز به عنوان پیترو ماکسیوف بودیم. با این اتفاق عجیب و شگفت‌انگیز، شاهد ورود مولتی‌ورس به MCU هستیم، بنابراین با این شرایط احتمال دارد تا در آینده شاهد بازگشت یکسری از شخصیت‌های دیگر با بازیگر قدیمیشان باشیم. اکنون خیلی از طرفداران منتظرند تا باری دیگری پاتریک استوارت را در نقش چارلز خاویر و مایکل فاسبندر را در نقش مگنتو ببینند.

پیش از این در سال‌های 2007 و 2012 شاهد اکران فیلم‌های Ghost Rider و Ghost Rider: Spirit of Vengeance بودیم که نیکلاس کیج در آن‌ها به عنوان جانی بلیز یا Ghost Rider بازی کرده بود. اگرچه این فیلم‌ها خیلی فیلم موفقی نبودند و منتقدان چندان آن را تحویل نگرفتند، اما با اینحال ایفای نقش نیکلاس کیج توجه بسیاری از طرفداران را جلب کرد.

 

نیکلاس کیج در نقش Ghost Rider

اکنون پس از پخش قسمت جدید WandaVision، طرفداران در حال حدس و گمانه‌زنی درباره شخصیت‌هایی هستند که می‌توانند در جهان سینمایی Marvel دوباره حضور یابند. یکی از شخصیت‌هایی که بسیاری علاقه به بازگشتش دارند، Ghost Rider با بازی نیکلاس کیج است. هنوز هیچ چیزی مشخص نیست، اما از آنجایی که حقوق Ghost Rider باری دیگر در دستان Marvel Studios قرار گرفته است، بعید است که این شرکت قصد استفاده از این شخصیت محبوب را نداشته باشد. حقوق فیلم‌هایی که نیکلاس کیج در آن‌ها حضور داشته در اختیار شرکت Sony است، اما وقتی که Disney و Sony توانسته‌اند بر سر استفاده از مرد عنکبوتی به توافق برسند، چرا بر سر Ghost Rider نتوانند؟

آخرین بار Ghost Rider در سریال Agents of S.H.I.E.L.D حضور پیدا کرده بود، همچنین قرار بود شبکه Hulu یک سریال فرعی بر اساس این شخصیت بسازد که مدتی بعد ساخت آن کنسل شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا