شخصیت نیک فیوری احتمالا در سریال The Falcon And The Winter Soldier حضور دارد

نیک فیوری فعلا قصد بازنشستگی ندارد!

شخصیت نیک فیوری

آنتونی مکی بازیگر نقش فالکون در دنیای سینمایی مارول در مصاحبه‌ی اخیر خود از احتمال حضور شخصیت نیک فیوری در سریال The Falcon And The Winter Soldier خبر داد.

شخصیت نیک فیوری یکی مهره‌های کلیدی دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود. او نخستین فردی بود که ایده‌ی تشکیل گروه انتقامجویان را مطرح و پس از آن روند یافتن ابرانسان‌ها را آغاز کرد. با آغاز فاز سوم دنیای سینمایی، میزان حضور فیوری به تدریج کاسته شد و به نظر می‌رسید او در آینده به یکی از شخصیت‌های نه چندان مهم تبدیل می‌شود اما پایان‌بندی Spider-Man: Far From Home خلاف این موضوع را ثابت کرد.

در پایان قسمت دوم مرد عنکبوتی دیدیم که نیک فیوری واقعی مشغول تاسیس سازمانی تحت عنوان S.W.O.R.D است. در کمیک بوک‌ها، این سازمان عملکردی شبیه به شیلد دارد، با این تفاوت که حوزه‌ی عملیاتی آن به سیاره‌ی زمین خلاصه نشده و وظیفه‌ی مقابله با تهدیدهای فرازمینی را بر عهده دارد. چند وقت پیش تصاویری از پشت صحنه‌ی سریال WandaVision منتشر شد که خبر از حضور ماموران این سازمان در جریان داستان می‌داد. همین مسئله باعث به‌وجود آمدن گمانه‌زنی‌هایی پیرامون حضور فیوری در سریال مشترک اسکارلت ویچ و ویژن شد.

با این حال، به‌نظر می‌رسد ملاقات دوباره‌ی مخاطبان با نیک فیوری زودتر از آنچه انتظارش را داشتند رخ می‌دهد؛ آنتونی مکی (Anthony Mackie) بازیگر نقش فالکون در دنیای سینمایی مارول چندی پیش مصاحبه‌ای را با مجله‌ی خبری اکسترا انجام داد. خبرنگار در بخشی از این مصاحبه درباره‌ی احتمال حضور نیک فیوری در سریال The Falcon And The Winter Soldier پرسید. مکی هم به شوخی پاسخ داد:

امیدوار هستم که این اتفاق رخ دهد. شنیده‌ام که فالکون به سم جکسون تبدیل می‌شود. روند فیلمبرداری هنوز به اتمام نرسیده است. بنابراین امیدوار هستم یک روز به سر صحنه آمده و با حضورش، فضای آنجا را معنوی کند.

طبق خلاصه داستانی که منتشر شده، اتفاقات The Falcon And The Winter Soldier پس از فیلم Avengers: Endgame جریان دارد. سم ویلسون و باکی بارنز مجبور می‌شوند برای انجام یک ماجراجویی جهانی اختلافات را کنار گذاشته و یک گروه دونفره تشکیل دهند. این ماجراجویی نه تنها مهارت‌های نظامی، بلکه صبر و طاقت آن‌ها را هم به چالش می‌کشد. اینکه فالکون و سرباز زمستان مقابل چه نوع تهدیدی قرار می‌گیرند، مشخص نیست اما حضور دیگر شخصیت‌های نام آشنای مارول از جمله شارون کارتر، هلموت زمو و مامور آمریکا تایید شده است.

کری اسگالند (Kari Skogland) اولین سریال ابرقهرمانی دیزنی پلاس را کارگردانی می‌کند. وظیفه‌ی نوشتن فیلمنامه‌ها بر عهده‌ی مالکوم اسپلمن (Malcolm Spellman) و درک کالستد (Derek Kolstad) قرار داشته است. به غیر از آنتونی مکی، سباستین استن (Sebastian Stan)، امیلی ون‌کمپ (Emily VanCamp) و دنیل برول (Daniel Brühl) هم برای ایفای نقش‌های خود باز می‌گردند.

در پایان، لازم به ذکر است که پخش The Falcon and The Winter Soldier در تاریخ نامشخصی از ماه آگوست (۱۱ مرداد ۱۳۹۹ الی ۱۰ شهریور) آغاز خواهد شد. فصل اول، شش قسمت داشته و به‌صورت هفتگی روی وب سایت دیزنی پلاس قرار می‌گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا