ویژگی جدید Need for Speed Unbound شما را شیفته این بازی می‌کند!

حالا می‌توانید حس واقعی ماشین بازها را درک کنید!

ویژگی Need for Speed Unbound

سری بازی نید فور اسپید و بیش از همه نسخه اخیر این بازی ویژگی در خود داشته که شما را مجنون خود می‌کند. ویژگی Need for Speed Unbound در کنار طراحی زیبا، شیوه نگهداری از ماشین‌ها است که شما را عاشق خود می‌کند.

طی یک هفته اخیر، بازی Need for Speed Unbound موفق شده بسیاری از افرادی که سال‌ها از بازی‌های سبک ریسینگ و به خصوص سری بازی نید فور اسپید فاصله گرفته بودند را جذب خود کند. به باور ما، بخشی قابل توجه از این موضوع را مدیون طراحی هنری خلاقانه و بی نظیر خود است که عناصر دنیاهای کارتونی را به زیباترین شکل ممکن با دنیای واقعی تلفیق کرده است.

اما این تنها موضوعی نیست که کاربران را جذب کرده و دیگر موضوع مهمی که باعث شده کاربران با این بازی ارتباط برقرار کرده و برای مدتی طولانی به تجربه این بازی بپردازند، شیوه مدیریت ماشین‌ها و نحوه نگهداری از آن‌ها است. سال‌های بسیاری بود که ما شاهد چنین ویژگی در بازی‌های ماشین سواری نبودیم و افزودن این ویژگی دوست داشتنی باعث شده ماشین‌های شما در نید فور اسپید آنباند تبدیل به عزیزان شما شوند.

شما در ابتدای بازی همه چیز را از دست داده و کاملا دست خالی می‌مانید! اما به سرعت به مسابقات زیر زمینی برگشته و برای کسب پول آغاز به مسابقه در ماشینی که پول آن را از مدیر خود دریافت کرده‌اید، می‌کنید. در ابتدای بازی همانگونه که انتظار می‌رفت، ماشین‌های پر سرعتی در اختیار شما نبوده و مسابقه دادن با آن‌ها برای شما سخت و بیش از آن غم انگیز است. سری بازی نید فور اسپید شما را مانند سری بازی فورتزا به سرعت سوار بر لامبورگینی و فراری نکرده و به معنای واقعی باید برای به دست آوردن ماشین‌های بالا رده تلاش کنید.

اما بازی Need for Speed Unbound به نحوی طراحی شده که شما عاشق همه ماشین‌های پایین رده خود شوید. شما پس از ساعت‌ها تجربه بازی ممکن است به رده اول مسابقات نرسید و حریفان شما با ماشین‌های پر سرعت از سد شما گذشته و شما را در جایگاه‌های پایین‌تر رها می‌کنند. در سوی دیگر، مسابقات دریفت نیز طاقت فرسا بوده و نیازمند تلاشی بی سابقه هستند!

سختی مسابقات در آنباند چگونه شما را عاشق ماشین خود می‌کند؟

مسابقات ابتدایی در آنباند به نحوی طراحی شده که شما به سرعت به ماشین‌های بالا رده نمی‌رسید و همین موضوع شما را مجبور کرده که تمام پول‌های خرد به دست آمده را برای ماشین ابتدایی خود صرف کرده و آن را از ماشینی خانوادگی، تبدیل به ماشینی بی نظیر برای مسابقات خیابانی کنید. همین موضوع سبب شده دل کندن از ماشین بی نهایت سخت شود.

این نکته را نیز باید ذکر کرد که شما حتی در صورت موفق شدن در مسابقات و کسب رده اول نیز پول چندانی دریافت نکرده و برای مدتی طولانی باید با ماشین ابتدایی خود به مسابقه دادن بپردازید و با استفاده از ماشین کم قدرت، اما به شدت دوست داشتنی خود به کف خیابان بروید. بسیاری از کاربران گمان دارند طی ساعات ابتدایی گاراژی پر از ماشین‌های پر سرعت خواهند داشت، اما اینگونه نبوده و دنیای شما ماشینی جمع و جور، ولی دوست داشتنی می‌شود.

پس از پشت سر گذاشتن این دوره نسبت طولانی بوده که شما به مسابقات بزرگ پا می‌گذارید و قدرت ماشین شما به حدی رسیده که بچه‌های بزرگ‌تر از خودش را شکست می‌دهد. در این مرحله شما به راحتی در مسابقات برنده شده و می‌توانید ماشین‌های پر سرعت و جدیدتر را بخرید، اما خودتان می‌دانید که دلتان با ماشین ابتدایی خود بوده و ترجیح می‌دهید با ماشین دوست داشتنی خود به جنگ بزرگان بروید. شاید لامبورگینی اونتادور حریف چشمتان را بگیرد، اما احساس شما چیز دیگری می‌گوید! شما بلوغ اونتادور را ندیده‌اید!

یکی از موضوعاتی که این ویژگی را دوست داشتنی کرده، وجود سری بازی Forza Horizon است که هر لحظه ماشینی بی نظیر و بالا رده به شما هدیه داده و همین موضوع حس علاقمندی و نزدیکی ماشین به شما و برعکس را القا نمی‌کند. البته باید اشاره داشت که بیان این موضوع هیچ چیزی از ارزش‌های سری بازی بی نظیر فورتزا کم نکرده و باید با این واقعیت روبه رو شد که فورتزا هورایزن ۵ شاهکاری بی همتا است. با این وجود، ازدیاد ماشین‌ها حس نزدیکی به آن‌ها را از کاربر می‌گیرد.

ما با تجربه چنین ویژگی در بازی Need for Speed Unbound می‌توانیم علاقه بسیاری از عاشقان ماشین به ماشین‌های خود را درک کرده و باور داریم بسیاری از شما نیز حسی مشابه دارید. نظر شما درباره این ویژگی Need for Speed Unbound که بسیاری را شیفته خود کرده چیست؟ آیا شما نیز چنین حسی به نید فور اسپید آنباند دارید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا