بازی بزرگ بعدی سرویس ایکس باکس گیم پس چه خواهد بود؟

سرویس ایکس باکس گیم پس نارنجی خواهد شد!


سرویس ایکس باکس گیم پس با لیست بلند بالای بازی‌های خود دل بسیاری را به‌دست آورده است. بازی بزرگ بعدی سرویس ایکس باکس گیم پس به‌نظر ارتباط عمیقی با رنگ نارنجی خواهد داشت.

سرویس محبوب ایکس باکس گیم پس در حقیقت شبکه نتفلیکس برای بازی‌های ویدیویی بوده و با گذشت ماه‌ها این مجموعه کامل و کامل‌تر می‌شود. ماه نوامبر بدون شک یکی از بهترین ماه‌ها برای کاربران این اشتراک بوده و آن‌ها طی این ماه به بازی‌هایی چون Forza Horizon 5، It Takes Two، Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition و بسیاری بازی دیگر دست یافته‌اند. بااین حال همیشه با همین روال روبه‌رو نیستیم و گاهی تیم ایکس باکس به‌طور مستقیم بازی‌های سرویس خود را معرفی نکرده و تلاش می‌کند ما را به چالش بکشد.

در جدیدترین چالش ایکس باکس و سرویس ایکس باکس گیم پس، آن‌ها پستی توییتری با متن زیر منتشر کردند.

این هفته قرار است همه چیز مقداری نارنجی شود.

بدون شک فکر ما و بسیاری از کاربران و فعالان دنیای بازی‌های ویدیویی به سمت بازی‌ها و شرکت‌های بسیاری با رنگ نارنجی رفته است. اولین بازی که به ذهن ما رسید، در اصل یک مجموعه بازی بود. مجموعه بازی The Orange Box شامل بازی‌های Half-Life 2 و بسته‌هال الحاقی آن، Team Fortress 2 و Portal توسط شرکت Valve در سال ۲۰۰۷ منتشر شد. این مجموعه بازی اولین بار برای رایانه‌های شخصی و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد و پس از گذشت دو ماه، شاهد انتشار آن در پلی استیشن ۳ بودیم. شما همین حالا می‌توانید با استفاده از قابلیت Backward Compatibility این مجموعه بازی را برای کنسول‌های ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/سری اس خریداری و اجرا کنید، بااین حال این مجموعه بازی برای کاربران سرویس ایکس باکس گیم پس در دسترس نیست. حال این خبر به ما نوید انتشار مجموعه The Orange Box در سرویس گیم پس را می‌دهد.

در ادامه باید اشاره داشت که بازی‌های دیگری نیز در ذهن ما هستند. ممکن است منظور آن‌ها بازی جدید Nickelodeon All-Star Brawl باشد که بسیار شبیه به بازی Smash Bros ساخته شده و تفاوت این بازی حضور شخصیت‌های دنیای نیکلودئون در آن است و البته همه می‌دانیم که رنگ نارنجی بزرگ‌ترین مشخصه نیکلودئون است. شکی نیست که انتشار این بازی در سرویس گیم پس بسیاری را به خود جذب کرده و طرفداران بازی‌های مسابقه‌ای اوقات خوشی با آن خواهند داشت.

دیگر نارنجی معروف دنیای بازی‌های ویدیویی Crash Bandicoot است. ممکن است شاهد انتشار بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در سرویس ایکس باکس گیم پس باشیم.

تابدین لحظه این‌ها تمام حدس‌هایی هستند که ما درباره بازی بزرگ بعدی سرویس ایکس باکس گیم پس داریم و علاقه داریم نظر شما درباره بازی‌های احتمالی با رنگ نارنجی را بدانیم. منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا