آیا قرار است فیلم جدیدی از World of Warcraft ساخته شود؟

طرفداران وارکرفت ناامید نمی‌شوند

آیا قرار است فیلم جدیدی از World of Warcraft ساخته شود؟ مهسا سپاهی ۰ ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ سینمای جهان
warcraft

طبق گزارشات منتشر شده، فیلم جدید World of Warcraft هم‌اکنون در دست ساخت قرار دارد و هواداران دنیای وارکرفت می‌توانند برای دیدن آن هیجان‌زده باشند.

استودیوی Legendary Pictures در حال حاضر مشغول توسعه‌ی فیلم بعدی World of Warcraft است. این خبر از سوی دنیل ریچمن (Daniel Ritchman) منتشر و باعث شده تا هواداران این عنوان و سری بازی‌های وارکرفت، برای پخش این فیلم مشتاق باشند. آخرین فیلم این سری تحت عنوان Warcraft در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و نمرات نسبتا خوبی هم از سوی منتقدین دریافت کرد.

از آن‌جایی که بازی‌های World of Warcraft همیشه به شدت پرطرفدار بوده‌اند، به نظر می‌رسد توسعه‎‌دهندگان قصد دارند ادامه‌ی فیلم قبلی را بسازند. تراویس فیمل (Travis Fimmel)، هنرپیشه‌ی مطرح که در فیلم Warcraft و سری مشهور Vikings ایفای نقش کرده، اخیرا مصاحبه‌ای انجام داده و اطلاعاتی درمورد فیلم بعدی وارکرفت منتشر کرده است. طبق گفته‌ی تراویس فیمل، تولید این اثر جدید کلید خورده و از نظر او، به بازی‌های آن نزدیک است. فیمل عقیده دارد عوامل فیلم به بازی‌های وارکرفت وفادار بوده‌اند.

تعداد بازیکن‌های وارکرفت شگفت‌آور است. من برخی از تصاویر را دیده‌ام. فیلم به Warcraft بسیار نزدیک است. آن‌ها واقعا به بازی وفادار بوده‌اند و با دیدن صحنه‌ها می‌توانید به این موضوع به طور کامل پی ببرید. هرچند من زیاد اهل گیم نبوده‌ام.

طبق گفته‌ی تراویس فیمل، فیلم جدید وارکرفت قرار است توجه بازیکن‌های این سری را به خود جلب کند. او پیش‌بینی می‌کند گیمرها از این فیلم مورد انتظار استقبال خواهند کرد. البته، هنوز بلیزارد درمورد این عنوان توضیحی نداده و نمی‌دانیم فیلم بعدی World of Warcraft چه داستانی را به تصویر می‌کشد. همچنین، تاریخ پخش و بازیگران این فیلم هم اعلام نشده است. با این وجود، احتمال دارد تعدادی از بازیگران فیلم قبلی از جمله تراویس فیمل، در فیلم جدید ایفای نقش داشته باشند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا