انتشار بازی New World به دلیل اپیدمی کرونا عقب افتاد

تاریخ جدید مشخص شد

انتشار بازی New World به دلیل اپیدمی کرونا عقب افتاد مهسا سپاهی ۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
New world

انتشار بازی New World، ساخته‌ی جدید آمازون، به‌خاطر ادامه پیدا کردن اپیدمی کرونا، از بهار امسال به تاریخ دیگری موکول شد.

به‌ تازگی اسکات لین، کارگردان New World، اعلام کرده سازندگان بازی قصد دارند برای اطمینان از نبود هرگونه مشکل و نقص در این عنوان و ارائه‌ی بهترین کیفیت ممکن به مخاطب، تاریخ انتشار را عقب بیاندازند تا این بازی نقش‌آفرینی بهترین تجربه را به بازیکنان خود ارائه بدهد. ناگفته نماند که علت اصلی این تاخیر شیوع ویروس جهانی کرونا بوده که مانند بسیاری از استودیوهای دیگر بازیسازی، چالش‌هایی را برای توسعه‌دهندگان New World ایجاد کرده و به همین دلیل این عنوان در تاریخ قبلی عرضه نخواهد شد.

به دنبال تاخیر در تاریخ انتشار، نسخه‌ بتای بازی هم با تاخیر همراه خواهد بود و در ماه جولای در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. طبق گفته‌ی استودیو آمازون، بازی MMO نقش‌آفرینی New World قرار است در چهارم شهریور  ۱۳۹۹ (۲۵ آگوست سال جاری میلادی) برای پلتفرم PC منتشر شود. ماجرای بازی در جزیره‌ی Aeternum اتفاق می‌افتد و بازیکنان می‌توانند در کنار هم تشکیل تیم دهند یا به جناحی که می‌خواهند بپیوندند. کاربران نقش یک تازه‌وارد در جزیره را خواهند داشت که باید قلمرو خود را بسازد و با چالش‌ها و دشمنان مختلف مقابله کنند.

ویروس کرونا تاکنون روی بسیاری از بخش‌های دنیای بازی‌‌های ویدیویی تاثیر گذاشته و بسیاری از استودیوهای بازیسازی را به تعطیلی یا دورکاری کشانده که این امر موجب تاخیر در انتشار عناوینی از جمله The Last of Us Part 2 و Wasteland 3 شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا