#مهسا_امینی

تماشا کنید: با داستان، محل بازی و گرو‌ه‌های بازی Starfield‌ بیشتر آشنا شوید

انسان به فضا هم رحم نمی‌کند!

عنوان Starfield این روزها ورد زبان بسیاری از گیمرها، به‌خصوص طرفداران ایکس باکس و مایکروسافت است و بتزدا با انتشار ویدیویی تازه قصد دارد ما را بیشتر با دشمنان یا شاید دوستانمان آشنا کند.

بیش از یک سال تا انتشار بازی Starfield فاصله داریم و این یعنی مایکروسافت و بتزدا زمان بسیاری برای عرضه محتوا و تبلیغ عنوان نقش آفرینی فضایی مورد انتظار خود دارند. در همین راستا آن‌ها هر چند مدت اطلاعاتی کوتاه درباره این بازی منتشر می‌کنند. آخرین اطلاعات منتشر شده مربوط به جزئیات سه شهر مهم در بازی Starfield می‌شود و با نگاه به آن ما می‌توانیم تصوری بهتر از کلیت این عنوان داشته باشیم. ویدیو تازه منتشر شده از این بازی مربوط به داستان کلی و گروه‌‌های مختلف این فضای پهناور است.

بازی Starfield در سال ۲۳۳۰ در منطقه‌ای از منظومه شمسی با نام Settled Systems که در حدود ۵۰ سال نوری طول داشته جریان دارد. منطقه Settled Systems هنوز از تبعات جنگی که با نام Colony War شناخته شده ضربه می‌خورد. این جنگ در میان دو گروه متفاوت با نام‌های United Colonies و Freestar Collective رخ داده و در حدود ۲۰ سال پیش به پایان رسیده است.

حال اکثریت گرو‌های جهان ما در صلحی بسیار شکننده به سر می‌برند. در این میان ما شاهد گروهی مزدور با نام Ecliptic، گروه مذهبی و تعصبی House Va’ruun، گروه شورشی Spacers و البته گروه Crimson Fleet که شباهت بسیاری با دزدان دریایی دارند خواهیم بود و همین گروه‌ها Settled Systems را تبدیل به منطقه‌ای نا آرام کرده‌اند.

بازی Starfield در تاریخ ۱۱ نوامبر سال ۲۰۲۲، برابر با ۲۰ آبان ماه سال ۱۴۰۱ برای ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. انتظارات از این عنوان بسیار بالا بوده که البته بیهوده نیست و باید منتظر ماند و دید بتزدا به چه شکل این بازی را توسعه می‌دهد. شما چه فکری می‌کنید؟ عنوان Starfield تا چه حد موفق می‌شود؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا