بازی جدید Tomb Raider امسال معرفی می‌شود

بازگشت لارا کرافت نزدیک است

بازی جدید Tomb Raider امسال معرفی می‌شود

بر اساس گزارش‌ها بازی جدید Tomb Raider هم‌اکنون توسط استودیوی کریستال داینامیکز (Crystal Dynamics) در حال توسعه است و در سال جاری معرفی می‌شود.

ظاهرا لارا کرافت (Lara Croft) خیلی زودتر از آن‌چه که فکر می‌کردیم، به خانه‌هایمان بازمی‌گردد. به طور دقیق مشخص نیست که چه زمان از این بازی رونمایی خواهد شد. اما بازی هم‌اکنون در مرحله‌ی تولید کامل قرار دارد و حتی سازندگان بازی Marvel’s Avengers هم به طور تمام وقت، روی این بازی جدید کار می‌کنند.

این خبر بر اساس گزارشی از اینسایدر معتبر میلر راس (Miller Ross) به دست‌مان رسیده است. او قبلا خبر توقف توسعه‌ی بازی Marvel’s Avengers پس از خروج برایان واگونر (Brian Wagonner) را منتشر کرد. توسعه دهندگان بازی Marvel’s Avengers هم به تیم توسعه‌ی بازی جدید Tomb Raider می‌پیوندند چرا که ناشر بازی، آمازون گیمز استودیوز (Amazon Games Studios) قصد دارد بازی را در سال جاری معرفی کند.

بازی جدید Tomb Raider توسط اسکوئر اینکس منتشر نمی‌شود

در حال حاضر اطلاعات زیادی از این بازی در دسترس نیست. به‌جز این‌که می‌دانیم پس از مدت‌ها، یک بازی Tomb Raider توسط استودیوی اسکوئر اینکس (Square Enix) منتشر نخواهد شد. این ناشر بسیاری از استودیوهای غربی خود را به امبریسر گروپ (Embracer Group) فروخت. در نتیجه‌ کنترل فرنچایزهایی مثل Tomb Raider و Deus Ex در اختیار امبریسر گروپ قرار می‌گیرد.

بازی جدید Tomb Raider با موتور آنریل انجین 5 (Unreal Engine 5) توسعه می‌یابد. اطلاعات درز شده از صداگذاران بازی در سال 2022 مشخص کرد که این بازی با اسم رمز “Project Jawbreaker” در دست توسعه بود. همچنین داستان بازی در مورد گروهی از ماجراجویان است که لارا کرافت به عنوان معلم آن‌ها عمل می‌کند. صحت این اطلاعات مشخص نیست. اما استودیوی کریستال داینامیکز این اطلاعات را از اینترنت حذف کرد که می‌تواند مهر تاییدی بر صحت آن‌ها باشد.

اگر امسال از بازی جدید Tomb Raider رونمایی شود، می‌توان انتظار داشت که بین سال‌های 2024 و 2025 شاهد انتشار آن باشیم. البته مشخص نیست شاید هم این بازی با تاخیرهای داخلی روبرو شود. پس خیلی هم به این حرف‌ها امیدوار نباشید. اما بدون شک در همین سال 2023 خبر‌هایی از لارا کرافت به گوش‌مان خواهد رسید. نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

4 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا