1%
  • 0/10

به این زودی منتظر انتشار فصل پایانی Stranger Things نباشید

فعلا باید منتظر باشید

به این زودی منتظر انتشار فصل پایانی Stranger Things نباشید ۰ ۱۹ تیر ۱۴۰۳ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
انتشار فصل پایانی Stranger Things

براساس تصویر منتشر شده توسط سازنده سریال به نظر می‌رسد به این زودی‌ها نباید منتظر انتشار فصل پایانی Stranger Things باشیم.

پس از موفقیت گسترده‌ای که سیزن چهارم سریال محبوب Stranger Things به همراه داشت شبکه نت‌فلیکس قرار است برای یک بار دیگر در فصل پنجم و نهایی به شهر هاوکینگز باز گردد. دو قسمت نهایی فصل قبلی به مانند دو فیلم سینمایی بلند بودند و گزارشاتی که اخیرا منتشر شده نیز بیان می‌دارند که فصل پنجم سریال مورد بحث متشکل از هشت قسمت بسیار طولانی خواهند بود که هر کدام به مانند یک فیلم سینمایی است.

تاکنون چندین نفر از ستارگان سریال اقدام به انتشار تصاویری از محیط فیلمبرداری و پروسه تولید فصل پنجم Stranger Things نموده‌اند تا بر اشتیاق و کنجکاوی طرفداران برای اتفاقات فصل پنجم افزوده شود. با این حال تصویری که اخیرا توسط راس دافر (Ross Duffer) یکی از سازندگان سریال منتشر شده به طور واضحی بیان می‌دارد که بینندگان برای انتشار فصل پایانی Stranger Things باید مدت زمان بیشتری را منتظر بمانند.

با انتشار پستی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، دافر عکسی به اشتراک گذاشت که شامل تمامی بازیگران و عوامل تولید سریال موفق شبکه نت‌‌فلیکس می‌شود. در این عکس از تمامی بازیگران گرفته تا همه‌ی عواملی که در ساخت سریال مشارکت داشته‌اند را به نمایش می‌گذارد. دافر در توضیح این عکس بدین شکل نوشت “هفته 24ام. تبریک به بهترین بازیگران و عوامل تاریخ برای رسیدن به نیمه راه ساخت سریال”.

اگرچه این عکس در بازه زمانی کوتاهی انتشار بسیار زیادی پیدا کرد، اما توضیح ارائه شده موجب ناراحتی بسیاری از طرفداران شد. زیرا فیلمبرداری و پروسه تولید فصل پنجم تاکنون به نیمه راه خود رسیده و بدین ترتیب هنوز کار بسیار زیادی برای انجام دادن باقی مانده است. بسیاری از ستارگان از جمله مایا هاوک (Maya Hawke) به طور واضح بیان داشتند که فصل پایانی از نظر مدت زمان بسیار طولانی‌تر خواهد بود. بازیگر شخصیت رابین پیش از این در گفتگویی اظهار کرده بود که سازندگان با فصل نهایی در واقع در حال ساخت هشت فیلم سینمایی هستند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments