1%
  • 0/10

سیزن پایانی Stranger Things به مانند هشت فیلم سینمایی است

با اپیزودهای بسیار طولانی

سیزن پایانی Stranger Things به مانند هشت فیلم سینمایی است ۰ ۱۲ تیر ۱۴۰۳ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
سیزن پایانی Stranger Things

مایا هاوک در صحبت‌های اخیرش اظهار داشت که سیزن پایانی Stranger Things به مانند هشت فیلم سینمایی با اپیزودهایی بسیار طولانی خواهد بود.

برخی از سریال‌های تلویزیونی داستان خود را با ساخت یک فیلم سینمایی به سرانجام می‌رسانند. با این حال سریال چیزهای عجیب یا Stranger Things محصول شبکه نت‌فلیکس (Netflix) قرار است در قالب هشت فیلم کوتاه خاتمه یابد. سازندگان این سریال محبوب یعنی مت دافر (Matt Duffer) و راس دافر (Ross Duffer) پیش از این اعلام کرده بودند که فصل پنجم و پایانی این سریال شامل هشت اپیزود خواهد بود و قسمت پایانی این مجموعه نیز زمانی که در سال آینده پخش گردد حداقل دارای مدت زمان دو ساعته خواهد بود. حال آن که قسمت پایانی سیزن چهارم نیز شامل دو ساعت و نوزده دقیقه می‌شد.

به گفته مایا هاوک (Maya Hawke) که شخصیت رابین را نقش آفرینی می‌کند فیلمبرداری سیزن پایانی Stranger Things به مدت یک سال زمان خواهد برد. هاوک در صحبت با پادکست Podcrushed اظهار داشت که “ما اساسا در حال ساخت هشت فیلم هستیم.” در ادامه به این موضوع اشاره داشت که اپیزودهای سیزن پایانی بسیار طولانی خواهند بود.

“فصل چهارم و پنجم به یکدیگر مرتبط هستند. فصل چهارم دارای بخش اول و دوم بود زیرا سازندگان آن‌ها را جدا کرده بودند. بنابراین دو اپیزود پایانی در زمان متفاوتی عرضه شد که برای سرویس‌های استریمی امر غیرمعمولی محسوب می‌شود. اما اکنون فصل پنجم، سیزن مخصوص خود به شمار می‌رود. این سیزن ادامه سیزن قبلی بوده و در عین حال سیزن پایانی Stranger Things نیز به حساب می‌آید. و زمان زیادی از زمان انتشار فصل قبلی گذشته است.”

فیلمبرداری و پروسه تولید فصل چهارم این سریال به دلیل وقوع کرونا مدتی متوقف گردید پس از آن روند ساخت فصل پنجم نیز به دلیل اعتصاب نویسندگان و بازیگران در هالیوود نیز دچار وقفه گردید اما پس از آن در ژانویه 2024، روند ساخت آن مجددا از سر گرفته شد. در حال زمان مشخصی برای انتشار فصل پایانی این سریال اعلام نشده و تنها به سال 2025 برای پخش آن اشاره شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments