1%
  • 0/10

بازیگر سریال Stranger Things از دیوانه‌وار بودن فصل پنجم می‌گوید

"کاملا جنون‌آمیز خواهد بود"

بازیگر سریال Stranger Things از دیوانه‌وار بودن فصل پنجم می‌گوید ۰ ۰۲ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازیگر سریال Stranger Things

جیمی کمبل باور بازیگر سریال Stranger Things وعده داده که طرفداران منتظر موارد بزرگ و دیوانه‌واری در فصل پنجم و نهایی آن خواهند بود.

فصل پنجم و نهایی مورد انتظار سریال Stranger Things هم‌اکنون در آتلانتا در حال تولید قرار دارد و یکی از بازیگران این مجموعه وعده موارد بزرگ و مهیجی را برای فصل پنجم آن داده است. در چند وقت اخیر گمانه‌زنی‌های فراوانی در خصوص چگونگی پایان یافتن این سریال صورت گرفته و در حالی که طرفداران هیچ ایده‌ای درخصوص چگونگی به اتمام رسیدن و سرنوشت شخصیت‌های نوجوان ساکن شهر هاوکینگز ندارند، آن طور که از شواهد پیداست اپیزودهای نهایی این مجموعه دربردارنده سفری پرتنش و هیجان‌انگیز برای آن‌ها خواهد بود.

جیمی کمبل باور (Jamie Campbell Bower) بازیگر سریال Stranger Things که وظیفه نقش آفرینی شخصیت هنری کریل یا همان وکنا را برعهده دارد اخیرا گفتگویی با پادکست I’ve Never Said This Before With Tommy DiDario از پلتفرم iHeart داشته است و وعده داده که سیزن پنجم این سریال، کاملا دیوانه‌وار خواهد بود.  باور در صحبت با این پادکست بدین شکل توضیح داد که “اگر فکر می‌کنید فصل قبل دیوانه‌کننده بود، این فصل کاملا از کنترل خارج شده و تجربه‌ای وحشیانه و دیوانه‌وار ارائه می‌کند. این سیزن واقعا و حقیقتا دیوانه‌وار است. این فصل بزرگ‌تر بوده و کاملا جنون‌آمیز است.”

باور این گونه ادامه داد که “این فصل ادامه روندی است که در فصل قبل بنا نهاده شده. هم‌چنین اجرای تئاتر Stranger Things: The First Shadow در لندن بسیار جالب بود. تئاتری که توانستم به دیدن آن بروم که در آن به گذشته شخصیت هنری، پیش از آن که او را در فصل چهارم ببینیم پرداخته می‌شود. بدین ترتیب به بسیاری از سوال‌ها و افکاری که در رابطه با این شخصیت در ذهن داشتم به واسطه دیدن این نمایش پاسخ داده شد و کشف موارد بیشتری در رابطه با آن برای من بسیار مهیج بود.”

پیش از این برادران دافر یعنی مت (Matt Duffer) و راس (Ross Duffer) به عنوان سازندگان این مجموعه اظهار کرده بودند که مطرح کردن ایده فصل پنجم برای مدیران نت‌فلیکس سبب شده بود تا اشک آن‌ها از چشمان‌شان جاری شود. انتظار می‌رود سیزن پنجم و نهایی سریال Stranger Things سال آینده منتشر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments