سکانس پس از تیتراژ Spider-Man: No Way Home و غیب شدن مرد عنکبوتی؟

اثر طلسم دکتر استرنج در نسخه جدید فیلم

سکانس پس از تیتراژ Spider-Man: No Way Home و غیب شدن مرد عنکبوتی؟ پارسا خلیلی ۳ ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ مارول

با نزدیک شدن به تاریخ اکران نسخه The More Fun Stuff، اطلاعات جدیدی از سکانس پس از تیتراژ Spider-Man: No Way Home در فضای مجازی منتشر شده که طرفداران را به تماشای دوباره یکی از موفق‌ترین عناوین بلاک‌باستر دنیای سینمایی مارول دعوت می‌کند.

قسمت پایانی سه‌گانه مرد عنکبوتی نه‌تنها آرزوی دیرینه طرفداران را برآورده کرد، بلکه موفق شد با فروش یک میلیارد و نهصد میلیون دلاری در گیشه جهانی، رسما به پرفروش‌ترین فیلم سونی تبدیل شود. اکنون بعد از گذشت نه ماه، نسخه طولانی فیلم با نام The More Fun Stuff Version قراره با ۱۱ دقیقه محتوای اضافی که شامل یک سکانس پس از تیتراژ جدید است، در سینماهای سراسر دنیا اکران شود.

استودیو مارول همیشه از اینگونه سکانس‌های کوتاه به‌منظور معرفی پروژه‌های آینده MCU یا به نمایش گذاشتن لحظاتی خنده‌دار استفاده می‌کند. برای مثال No Way Home در یک سکانس پس از تیتراژ، سیمبیوت ونوم تام هاردی (Tom Hardy) را وارد MCU کرد و در سکانسی دیگر اولین نگاه به فیلم Doctor Strange in The Multiverse of Madness را برای طرفداران به ارمغان آورد.

اکنون به‌لطف گزارشی جدید، طرفداران می‌دانند زمانی که تیتراژ پایانی نسخه جدید Spider-Man: No Way Home پخش می‌شود، باید انتظار چه چیزی را داشته باشند.

 

طلسم دکتر استرنج در سکانس پس از تیتراژ Spider-Man: No Way Home

با توجه به پست u/KostisPat257 در وب‌سایت ردیت، فیلم Spider-Man No Way Home: The More Fun Stuff Version صحنه جدیدی را جایگزین تیزر تریلر Doctor Strange 2 کرده است.

ظاهرا در این سکانس پس از تیتراژ، بتی برانت در آخرین گزارش خبری خود، تصاویری از ماجراجویی مختلف دانش آموزان مثل سفر به اروپا و برنده شدن در مسابقات المپیاد را به نمایش می‌گذارد. شاید این سکانس جدید در نگاه اول نکته خاص و عجیبی نداشته باشد، اما اینطور که توسط کاربر توصیف شده، پیتر پارکر به‌خاطر طلسم دکتر استرنج در تصاویر منتشر شده حضور ندارد.

با توجه به این سکانس، نه تنها تمام دنیا فراموش کرده‌اند که شخصی بنام پیتر پارکر وجود داشته، بلکه به‌نظر می‌رسد او از تمامی تصاویر و اسناد مربوطه نیز حذف شده است. اما اکنون سوال اینجاست، ند، ام جی و انتقام جویان چگونه رویدادهایی که پیتر در آنها دخیل بوده را به یاد می‌آورند؟ از طرفی نکته داستانی موجود در این سکانس می‌توانست به پایان فیلم آسیب بزند، به‌همین خاطر استودیو مارول آن را از نسخه اصلی حذف کرده بود. اما حالا که Doctor Strange 2 اکران شده، فرصتی مناسب فراهم شد تا این سکانس پس از تیتراژ جدید را با تیزر تریلر فیلم دکتر استرنج عوض کنند.

این کاربر همچنین با اشاره به صحنه‌های جدید مرد عنکبوتی اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) و توبی مگوایر (Tobey Maguire)، ابرشرورهای مولتی ورس و مت مورداک چارلی کاکس (Charlie Cox)، نوید سورپرایز‌های بیشتری از نسخه The More Fun Stuff را داد. بنابراین طرفداران می‌توانند با تماشای مجدد این فیلم، انتظار چیزهای زیادی را داشته باشند.

نسخه The More Fun Stuff فیلم Spider-Man: No Way Home در تاریخ ۲ سپتامبر (۱۱ شهریور ماه) به پرده سینماها خواهد رفت. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا ۱۱ دقیقه محتوای اضافیارزش تماشای دوباره فیلم را دارد؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا