1%
  • 0/10

طراح بازی Resident Evil Village جزئیات بیشتری درباره لیدی دیمیترسکو را توضیح داد

خوناشام سه متری به اتفاق خانواده!

طراح بازی Resident Evil Village جزئیات بیشتری درباره لیدی دیمیترسکو را توضیح داد ۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
لیدی دیمیترسکو در بازی Resident Evil Village

تصاویر تازه منتشر شده از بازی Resident Evil Village اطلاعاتی از شخصیت لیدی دیمیترسکو (Dimitrescu) را نشان می‌دهند که خوناشامی قد بلند است.

هنگام معرفی بازی Resident Evil Village دو چیز برای طرفداران فوق‌العاده غیر منتظره و عجیب بود؛ اول اینکه همسر ایتان (Ethan) توسط کریس ردفیلد (Chris Redfield) به صافی گلوله تبدیل می‌شود، و دوم اینکه یک خانوم با سه متر قد و دست‌های چنگ مانند به یکباره در داستان پر از زامبی سری Resident Evil ظاهر شده است!

این کاراکتر بلند قامت که لیدی دیمیترسکو نام دارد، از زمان معرفی بازی و همچنین عرضه نسخه دمو آن مورد علاقه طرفداران واقع شده و بسیاری از کاربران سعی کرده‌اند تا اطلاعات بیشتری از اصالت او به دست آورند. با این وجود در حالی که او یک شخصیت منفی است، به احتمال بسیار زیاد باید کار لیدی دیمیترسکو را در یکی از مراحل بازی Resident Evil Village یکسره کنیم. اما چه اطلاعاتی در تصاویر تازه منتشر شده از این عنوان مورد انتظار درباره این کاراکتر در اختیار ما قرار گرفته است؟

لیدی دیمیترسکو در بازی Resident Evil Village

به گفته تومنوری تاکانو (Tomnori Takano) طراح بخش هنری عنوان Village، یکی از جزئیات جالب درباره لیدی دیمیترسکو سایز کفش او است که ۱۷.۳ اینچ طول داشته و عملا دو برابر (شاید هم بیشتر) از حالت عادی است که برای پا گذاشتن روی افراد عالی به نظر می‌رسد! البته اگر روش کشتن او چیزی به جز تکه تکه کردن افراد با چنگ‌های بزرگش باشد.ما ابتدا از مدل شخصیت میا (Mia) از بازی Resident Evil 7 استفاده کردیم و به او یک لباس سفید و کلاه دادیم تا شبیه به یک روح شود. اما با این کار، هرگز نتوانستیم ظاهر او را ترسناک نشان دهیم. سپس تصمیم گرفتیم تا مدل این شخصیت را کمی بزرگ‌تر کنیم و در آنجا بود که ایده لیدی دیمیترسکو به ذهن ما رسید. در واقع من یک تصویر از این کاراکتر را طراحی کردم که برای رد شدن از یک در خم شده است و از همین طرح فهمیدم که مدل این شخصیت قطعا باید به همین شکل باشد.

همچنین در کنار این شخصیت، مورد دیگری که در نسخه دمو توجه طرفداران را به خود جلب می‌کند قلعه بزرگ این خانوم خوناشام خواهد بود. به گفته تاکانو، این قلعه گاتیک در ابتدا فقط برای وجود زن‌ها در نظر گرفته شده بود و در عنوان Village نیز قرار است تا شاهد دخترهای لیدی دیمیترسکو در این قلعه باشیم. بِلا (Bela) به عنوان بزرگ‌ترین دختر، شخصیتی بسیار آرام و کم حرف دارد که احتمالا به دلیل سنش چنین رفتاری دارد. بعد از آن هم کساندرا (Cassandra) دختر دوم خواهد بود که کمی از دو خواهر دیگر ترسناک‌تر بوده و از بِلا حرف شنوی دارد. در آخر نیز دنیلا (Daniela) کوچک‌ترین و در عین حال «دیوانه‌ترین» خواهری خواهد بود که در بازی Resident Evil Village یک تهدید بزرگ برای ایتان محسوب می‌شود!جالب است بدانید که در بازی Resident Evil 7 شاهد نقش مهم خانواده ایتان وینترز به عنوان کاراکتر اصلی بودیم. اما در عنوان Village ظاهرا قرار است تا حضور یک خانواده از خوناشام‌های وحشتناک را ببینیم که به عنوان شخصیت منفی، احتمالا باید به نوبت یا شاید هم همزمان آن‌ها را بکشید.بازی Resident Evil Village در کمتر از یک ماه دیگر در تاریخ ۱۷ اردیبهشت (۲۷ می) برای کنسول‌های پلی استیشن5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس و اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments