برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

قسمت جدید سیاره میمون‌ها احتمالا ریبوت مجموعه نخواهد بود

احتمالا در قسمت جدید شاهد ادامه‌ی ماجراهای سزار در سه‌گانه‌ی جدید خواهیم بود

قسمت جدید سیاره میمون‌ها احتمالا ریبوت مجموعه نخواهد بود ۰ ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ سینمای جهان کپی لینک
سیاره میمون‌ها

فیلم جدید سیاره میمون‌ها ساخته‌ی Wes Ball در دست تولید قرار دارد و به تازگی جزئیات جدیدی از آن توسط کارگردان فیلم منتشر شده است.

چند ماه پیش «وس بال» کارگردان مطرح فیلم‌های Maze Runner و Ruin اعلام کرد با همکاری فاکس قرن بیستم و والت دیزنی قرار است قسمت جدیدی از فرنچایز سیاره میمون‌ها را بسازد. سه‌گانه‌ی Planet of the Apes در تاریخ سینمای جهان نقش مهمی دارد و برای مردم و طرفداران هم از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. در ابتدا که ساخت عنوان جدیدی از این مجموعه شروع شد، برای همه جای سوال داشت که آیا ریبوتی از این مجموعه است یا ادامه‌دهنده‌ی داستان سه‌گانه خواهد بود.

به تازگی وس بال در توییتر در جواب یکی از طرفداران که از او در مورد فیلم جدید پرسیده بود، گفت که راجع‌ به جزئیات فیلم نمی‌تواند صحبت چندانی کند، اما می‌داند میراث سزار (شخصیت اصلی فرنچایز) ادامه خواهد یافت. طبق این جمله، احتمالا قرار است دنباله‌ی اثر War for the Planet of the Apes را تجربه کنیم و این فرنچایز ریبوت نخواهد شد.

فیلم سیاره میمون‌ها اولین بار در سال ۱۹۶۸ بر اساس رمانی با همین عنوان اثر پیر بول ساخته شد که منجر به خلق این فرنچایز گردید. در سال ۲۰۰۱ ریبوت این سری علمی تخیلی با نام Planet of the Apes توسط تیم برتون تولید شد. مدتی بعد سه فیلم دیگر با نام‌های Rise of the Planet of the Apes ،Dawn of the Planet of the Apes ،Dawn of the Planet of the Apes به انتشار رسید که این سه‌گانه در مجموع بیش از ۱.۶ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کرد.

عنوان جدید سیاره میمون‌ها به کارگردانی وس بال در دست ساخت قرار دارد و هنوز به طور رسمی تاریخی برای اکران آن اعلام نشده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments